top

Trekové boty Columbia

Trekingové boty Columbia ® jsou horské boty, které se skvěle hodí na méně náročné i náročnější trasy v horách. Pevná podrážka a zřetelný dezén se postarají o dokonalou přilnavost v terénu.
Nenašli jsme žádné výrobky odpovídající Vašemu dotazu.
Vymazat

Trekingové boty Columbia

Pokud hledáte klasickou trekingovou obuv, která vám umožní pohodlně překonávat kilometry horských tras, pak pro vás bude ideální volbou obuv Columbia. Díky kombinaci vysoce kvalitních materiálů a dlouholetým zkušenostem americké značky jsou tyto boty odolné a funkční. Díky pokročilým technologiím, které byly použity při konstrukci trekové obuvi Columbia, poskytují tyto boty maximální pohodlí! Trekové boty Columbia tak budou dokonalým doplňkem vašeho outdoorového šatníku.

Odborná praxe

Podrobné testování horské výbavy a dlouholeté zkušenosti jsou neocenitelnou vlastností boty Columbia Díky znalostem získaným během let výroby obuvi je značka schopna vyrábět mimořádně funkční a praktické modely. Trekingové boty Columbia kombinují klasický styl s moderními technologickými řešeními. Ochranu před vlhkem zajišťuje patentovaná membrána OutDry™. To chrání naše nohy před promočením a zároveň jim umožňuje zachovat dostatečnou prodyšnost. O trakci se stará podrážka vyrobená ve spolupráci s přední společností na trhu Vibram®. Trekingová obuv Columbia tak poskytuje maximální trakci na horských stezkách a zajišťuje naši bezpečnost! Za zmínku stojí také technologie Techlite™ v mezipodešvi, která dobře tlumí nárazy a zajišťuje stabilitu potřebnou při pohybu v horách. Výběr produktu Columbia, můžete si být jisti, že sáhnete po vybavení nejvyšší kvality!

Trekingové boty Columbia - nejvyšší výkon

Abyste mohli plně ocenit možnosti horské obuvi, musí být ta nejkvalitnější! Koneckonců nepotřebujete pohodlné boty, které se začnou rozpadat po 50 kilometrech túry. Trekingové boty Columbia využívají kromě vysoce kvalitních materiálů také nejmodernější technologie. Zrna kůže jsou pečlivě vybírána. Díky tomu se vyznačuje dlouhou životností a potřebnou flexibilitou. Zbývající textilní materiály umožňují účinné odpařování vlhkosti. Vysoká prodyšnost trekové obuvi Columbia přispívá k jejímu pohodlí. Pokud tedy hledáte boty, které jsou stejně praktické jako odolné, trekingové boty Columbia jsou ideální volbou! Poskytnou vám vysokou úroveň komfortu, trakce a pohodlí, bez kterých se při efektivním zdolávání horských tras neobejdete.