top

Trekingové kalhoty Salewa

Trekingové kalhoty Salewa jsou modely připravené pro turisty a milovníky hor, kteří hledají rafinované outdoorové oblečení. Pružné a odolné materiály zajišťují vynikající nositelnost.
51
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

51 položek

na stránce
 1. -20%
  Softshellové kalhoty Salewa Comici Pant - black out

  wish list

 2. -20%
  Skialpové kalhoty Salewa Lagorai Pant - electric

  wish list

 3. -30%
  Softshellové kalhoty Salewa Agner DST Pant - electric

  wish list

 4. -20%
  Kalhoty Salewa Pedroc SW/DST Pant - black out

  wish list

 5. -21%
  Softshellové kalhoty Salewa Comici Pant - navy blazer

  wish list

 6. -20%
  Kalhoty Salewa Terminal Pant - black out

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

51 položek

na stránce

Trekingové kalhoty Salewa jsou moderního střihu

Značka Salewa je dobře známá všem milovníkům horských aktivit. V její nabídce najdete oblečení a obuv připravené speciálně pro použití v horském terénu. Významnou součástí nabídky jsou trekové kalhoty Salewa. Tyto modely se vyznačují odolností potřebnou v horách. Navíc musí zajistit vysokou volnost pohybu, která je nezbytná při pohybu v terénu. Návrháři nezapomněli ani na funkční doplňky v podobě kapes. Kalhoty tohoto typu jsou určeny jak pro zkušené uživatele, tak pro začínající trekové nadšence, kteří hledají oblečení nejvyšší kvality. Kalhoty Salewa jsou produktem propracovaným do nejmenšího detailu. Použití moderních technických materiálů se promítá do vynikajících vlastností.

Vlastnosti trekových kalhot Salewa

Trekingové kalhoty se mezi ostatním oblečením vyznačují několika vlastnostmi, které z nich činí ideální volbu pro horské výpravy a túry. U trekingových modelů jsou použity pouze odolné materiály, které vydrží četné oděrky o kameny nebo jiné překážky, na které cestou narazíte. Trekingové kalhoty Salewa často používají velmi pevný materiál Durastretch. Další výztuhy se často používají na nejzranitelnějších místech - v kolenou a na zádech. Díky této ochraně lze kalhoty používat ještě déle. Střih trekingových kalhot navíc často zahrnuje tvarovaná kolena, která zajišťují větší volnost pohybu. Díky tomu je zdolávání obtížných úseků stezky ještě snazší. V trekingových kalhotách se často používají různé kapsy. Užitečné přihrádky vpředu, vzadu a také na nohách poskytují prostor pro základní věci, které potřebujete mít po ruce.

Salewa - trekové kalhoty, které si můžete koupit v obchodě 8a.cz

Nabízíme široký sortiment trekingových kalhot Salewa. Kompletní kolekce zahrnuje tenčí modely, které se skvěle hodí do letních podmínek, až po silnější modely pro přechodná období a zimu. Řada zahrnuje pánské a dámské kalhoty se skvělým moderním stylem.