top

Trekingové hole Fjord Nansen

Trekingové hole Fjord Nansen jsou skvělým doplňkem výbavy při všech pěších túrách. Jedná se o klasické a vysoce spolehlivé řešení, které je ideální pro použití v horách.
Zobrazení Mřížka Seznam

4 výrobky

 1. -7%
  Trekové hole Fjord Nansen Gravel 2.0 - red
  Trekové hole Fjord Nansen Gravel 2.0 - red
  včetně DPH 819Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 888Kč (-7%)
  Doporučená cena výrobce 888Kč (-7%)

  wish list

 2. -8%
  Trekingové hole Fjord Nansen Iron II Grip - eclipse
  Trekingové hole Fjord Nansen Iron II Grip - eclipse
  včetně DPH 1219 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 1119 Kč (+9%)
  Doporučená cena výrobce 1339 Kč (-8%)

  wish list

 3. -8%
  Trekingové hole Fjord Nansen Niva - total eclipse
  Trekingové hole Fjord Nansen Niva - total eclipse
  včetně DPH 1529 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 1669 Kč (-8%)
  Doporučená cena výrobce 1669 Kč (-8%)

  wish list

 4. -8%
  Trekingové hole Fjord Nansen Backcountry - total eclipse
  Trekingové hole Fjord Nansen Backcountry - total eclipse
  včetně DPH 1029 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 1119 Kč (-8%)
  Doporučená cena výrobce 1119 Kč (-8%)

  wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

4 výrobky

Vymazat

Trekingové hole Fjord Nansen pro náročné turisty

Značka Fjord Nansen je již dlouhá léta známý svou kvalitní turistickou výbavou. Kombinace kvalitních materiálů, promyšleného designu a vysoké funkčnosti činí z jejích výrobků volbu zkušených i začínajících turistů. Trekingové hole Fjord Nansen nabízejí širokou škálu modelů s různými vlastnostmi. Proto každý turista úspěšně přizpůsobí hole svým požadavkům, plánům a výšce. Hliníkové hole Fjord Nansen budou proto ideální volbou pro každého náročného turistu!

Moderní design s nízkou hmotností a vysokou odolností

Fjord Nansen nabízí širokou škálu modelů trekových holí, které jsou nejčastěji vyrobeny z vysoce kvalitního hliníku 7075. Ten se vyznačuje extrémně nízkou hmotností a tuhostí, kterou turisté požadují. Hole této značky jsou odpovídajícím způsobem lehké a extrémně odolné, což umožňuje jejich použití v náročných podmínkách. Modely nám pomohou ulevit kloubům při pohybu na stezkách. V závislosti na vašich preferencích si můžete vybrat výrobek se skládacím systémem na laně (podobně jako u lavinových sond) nebo s klasickým vnějším uzamykacím systémem pomocí přezky. Délku tyčí lze nastavit podle vaší výšky, což je činí velmi univerzálními. Trekingové hole Fjord Nansen jsou také velmi pohodlné při používání. Anatomicky profilované rukojeti jsou v závislosti na modelu vyrobeny z lehké pěny nebo pryže. Díky segmentové konstrukci se hole snadno skládají a přenášejí připnuté k batohu nebo dokonce v batohu. Široké popruhy na zápěstí jsou vyrobeny z rychleschnoucích materiálů. Vidlicové hroty šípů jsou odolné a zajišťují, že tyče lze dlouho používat na různých typech terénu.

Podívejte se na trekové hole Fjord Nansen v nabídce našeho obchodu 8a.cz

V našem obchodě najdete široký výběr produktů Fjord Nansen Polská společnost kombinuje vysokou kvalitu zpracování s dostupnými cenami, což z ní činí oblíbenou volbu pro lidi, kteří se vydávají na první turistické stezky. Trekingové hole Fjord Nansen vám poskytnou náležitou oporu a osvědčí se při zdolávání kilometrů. Vhodný model pro sebe najdou ženy i muži bez ohledu na svou výšku a hmotnost.