top

Travellunch

Travellunch - lyofilizované potraviny německého výrobce využívají cestovatelé a sportovci při dlouhých cestách nebo kempech. Podívejte se, jak chutná Travellunch – obchod 8a.cz má v nabídce velký výběr jídel.
59
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 59

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 59

na stránce

Svačiny, dezerty a obědy Travellunch - lyofilizované jídlo na celý den

Při přípravě expedičního menu se můžete spolehnout především na lyofilizované jídlo. To je mimo jiné umožněno velmi širokou nabídkou lyofilizovaných výrobků v obchodě 8a.cz. Německý výrobce nabízí snídaně, obědy i dezerty v mnoha příchutích, které umožňují připravit pestré a kompletní menu. Nejoblíbenější jsou pokrmy s těstovinami a rýží, připravované na mnoho různých způsobů. V chladnější části roku jsou velmi oblíbené také mrazem sušené polévky. Mezi mrazem lyofilizované potraviny Travellunch patří také vegetariánské pokrmy. Obědové porce jsou k dispozici ve dvou velikostech - pro jednu nebo dvě osoby. To vám umožní efektivně připravit jídlo jak na osamělé túře, tak při výletech větších skupin.

Výhody lyofilizovaného jídla

Stejně jako všechny lyofilizované potraviny mají i lyofilizovaná jídla Travellunch nesporné výhody oproti tradičním potravinám. Především díky tomu, že neobsahují vodu, jsou velmi lehké. Díky tomu je mnohem snazší vzít si s sebou jídlo na vícedenní pobyt v terénu. Za druhé, lyofilizované potraviny zabírají mnohem méně místa. Jeho kompaktní rozměry ocení všichni milovníci trekkingu, kteří mají problémy s uložením vybavení do batohu. Za třetí, lyofilizované potraviny jsou velmi pohodlné a rychle se připravují. Ve většině případů stačí zalít vroucí vodou, zamíchat a počkat vhodnou dobu. Za čtvrté, lyofilizované potraviny si zachovávají nutriční hodnotu svých složek, takže lyofilizované potraviny jsou plnohodnotným jídlem, které dokonale doplní nejen spálené kalorie, ale i další složky potřebné pro správné fungování organismu. Široká nabídka lyofilizovaných jídel společnosti Travellunch - obchod 8a.cz umožňuje připravit chutné menu pro každou výpravu.

Travellunch – oblíbené kategorie

Lyofilizované jídlo Travellunch