top

Trangia

Trangia je švédský výrobce turistického nádobí pro outdoorové nadšence. Tato značka nabízí vařiče a hořáky, hrnce, konvice a mnoho dalšího příslušenství potřebného při kempování v přírodě.
Zobrazení Mřížka Seznam

15 výrobky

na stránce
 1. -5%
  Obal Trangia Mini Stove
  Obal Trangia Mini Stove
  597 Kč 629 Kč

  wish list

 2. -5%
  Turistická sada Trangia Stove 27-5 UL

  wish list

 3. -5%
  Turistický vařič Trangia Stove 25-8 UL/HA

  wish list

 4. -5%
  Turistický vařič Trangia Stove 25-5 UL

  wish list

 5. -5%
  Turistický vařič Trangia Stove 25-0 UL/HA

  wish list

 6. -5%
  Turistický vařič Trangia Stove 25-1 UL

  wish list

 7. -5%
  Turistický vařič Trangia Stove 27-1 UL

  wish list

 8. -5%
  Turistická sada Trangia Stove 35-5 UL/BL - black

  wish list

 9. -5%
  Turistická sada Trangia Mini Trangia

  wish list

 10. -5%
  Obal Trangia Triangle Set
  Obal Trangia Triangle Set
  797 Kč 839 Kč

  wish list

 11. -5%
  Sada hrnků Trangia Tundra I
  Sada hrnků Trangia Tundra I
  1 346 Kč 1 417 Kč

  wish list

 12. -10%
  Chyt Trangia Handle TH25
  Chyt Trangia Handle TH25
  164 Kč 183 Kč

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

15 výrobky

na stránce
Vymazat

Značka Trangia

Švédský výrobce je na trhu od roku 1925. Tehdy ji založil John E. Johnsson se svým tchánem, který zpočátku vyráběl obyčejné hrnce na vaření. Brzy se však Trangia stala jedním z předních výrobců turistických vařičů ve Švédsku. To vše díky prázdninové reformě zavedené v roce 1938. Brzy začalo stále více lidí trávit svůj volný čas mimo města a potřebovali vhodné vybavení. Díky svému vynalézavému duchu John E. Johnsson v roce 1951 vyvinul a uvedl na trh první turistický vařič Trangia. Sada se skládala z hořáku, hrnce a závětří. Celé to bylo poháněno tekutým palivem. Na tomto a následujících turistických vařičích vyrostly celé generace turistů, skautů a milovníků přírody. Přestože uplynulo mnoho let, vařiče a turistické hrnce Trangia jsou stále velmi oblíbené. Je to především díky jejich vysoké odolnosti a spolehlivosti v terénu. Díky drobným úpravám i nadále poskytují maximální požitek z vaření v přírodě. V roce 2021 opustilo továrnu Trangia v Trångsvikenu více než půl milionu hrnců a pánví. Značka pokračuje v rychlém růstu a ve svých výrobcích spojuje tradici a modernost.

Turistické nádobí Trangia v obchodě 8a.cz

Nabízíme řadu modelů vařičů a nádobí švédské značky. Díky kvalitním materiálům a léty zdokonalovaným designovým detailům je radost je používat. Nejuniverzálnější jsou sady Trangia, které obsahují vařič, hrnec a závětří. Umožňují připravit jídlo téměř za jakýchkoli podmínek. K dispozici jsou také větší hrnce ideální pro kempování. Nabídku doplňují pánve a konvice, které vám umožní sestavit kompletní sadu pro každého milovníka outdoorových výletů.