top

Topeak

Topeak je značka dobře známá všem milovníkům kol. Její nabídka zahrnuje brašny na kola, nosiče, brašny, nářadí, multinářadí, pumpy a mnoho dalšího příslušenství. Výrobky Check Topeak se vyznačují vysokou kvalitou a funkčností - obchod 8a.cz nabízí široký výběr různých modelů.
17
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

17 položek

na stránce
 1. -33%
  Feedbag Topeak Freeloader - black

  wish list

 2. -30%
  Multitool rowerowy Topeak Alien S
  Multitool rowerowy Topeak Alien S
  1 563 Kč 2 234 Kč

  wish list

 3. -35%
  Podsedlová brašna Topeak MondoPack

  wish list

 4. -35%
  Podsedlová brašna Topeak BackLoader 10L - green

  wish list

 5. -35%
  Brašna na rám Topeak MidLoader 4.5L - green

  wish list

 6. -30%
  Cyklo nářadí Multitool Topeak Tubi 18 - black

  wish list

 7. -35%
  Brašna na rám Topeak FastFuel Tribag

  wish list

 8. -35%
  Brašna na rám Topeak FastFuel DryBag X

  wish list

 9. -34%
  Cyklo nářadí Topeak Mini 9 Pro - black

  wish list

 10. -35%
  Cyklo nářadí Topeak Mini 20 Pro - black

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

17 položek

na stránce

Špičková výbava na kolo značky Topeak

Značka nabízí komplexní nabídku příslušenství pro všechny milovníky dvou kol. Pro milovníky cestování a každodenní jízdy na kole připravila společnost Topeak brašny na kolo, brašny na řídítka a podsedlové brašny. Široká nabídka modelů umožňuje vybrat si jak malou brašnu, do které se vejde potřebné nářadí a duše na krátký výlet, tak objemné brašny na vícedenní výpravy. Propracované brašny na kolo Topeak pro každodenní použití osloví všechny milovníky městské cyklistiky, kteří kolo používají k přepravě. Propracovaná řešení umožňují snadné odepnutí tašek a jejich odnesení do práce nebo do školy. Stále oblíbenější jsou také brašny na bikepacking Propracované brašny pod sedlem, na řídítkách a na rámu vám umožní převážet potřebné vybavení i na delší cesty.

Významnou součástí sortimentu značky Topeak jsou nářadí a pumpičky na jízdní kola Značka je lídrem v oblasti konstrukce a výroby kompaktních sad nářadí a cyklistických multitoolů, které umožní provést téměř jakoukoli opravu v terénu. Inovativní řešení zajišťují, že nářadí zabírají minimum místa a přitom si zachovávají všechny své užitné vlastnosti. Kompaktní multitooly Topeak obsahující imbusové a torx klíče, redukce řetězu, lžíce na pneumatiky a mnoho dalších nástrojů vám pomůže rychle a efektivně provést potřebné opravy kdekoli. Výrobce nezapomněl ani na pravidelný servis kol, proto jsou v nabídce stojany na kola nebo praktické sady nářadí pro stacionární použití. Topeak je také ceněn pro své vysoce kvalitní pumpy, a to jak ty nejmenší na plynovou kartuší, které se osvědčí při závodech, přes klasické minimalistické pumpy až po velké modely určené k nafukování pneumatik fatbike.

Značka má ve své nabídce také spoustu dalšího příslušenství pro kola, které je nepostradatelné pro všechny milovníky cyklistiky. Blatníky Topeak připravené pro každý typ kola umožní pohodlnou jízdu v dešti. Řada světel na kolo nás zviditelní jak po setmění, tak v podmínkách omezené viditelnosti při zhoršení počasí. V nabídce jsou také držáky na chytré telefony a speciální kufry pro přepravu celého kola během cestování letadlem. Značka Topeak vždy sleduje nejnovější trendy, a proto je stále více produktů speciálně přizpůsobeno požadavkům elektrokol.

Topeak neustále inovuje

Výrobce je známý tím, že na trh přináší inovativní řešení v oblasti cyklistického vybavení, které nabízí ještě větší komfort používání a také nižší hmotnost. Za mnoho let své činnosti nabídla značka řadu průkopnických řešení. Za rychlý nárůst popularity značky vděčíme uvedení kompaktní sady nářadí Survival Tool Box pro jízdní kola v roce 1991, která umožnila většinu oprav provést v terénu. Krátce poté Topeak představil kompaktní podsedlové brašny, a také ultralehké košíky na láhve, které si oblíbili všichni nadšenci do snižování hmotnosti svých kol. Značka také představuje inovativní dětské sedačky na kolo, které malým pasažérům poskytují dodatečné tlumení při jízdě přes nerovnosti. Na trh se brzy dostane také inovativní řešení pump. Oboustranná hlava Twinhead umožňuje rychlé nafouknutí kola s presta ventilkem i autoventilkem bez další manipulace. Značka Topeak také v roce 1997 stanovila nové standardy pro multifunkční nože na jízdní kola. Alien Multi-Tool je revoluční nástroj, který vám umožní utáhnout téměř jakýkoli šroub na vašem kole a snadno se vejde do dlaně. Dodnes je tato značka jedním z lídrů v oblasti inovací cyklistického vybavení a příslušenství.

Doplňky a brašny na kolo Topeak - obchod 8a.cz

Nabízíme široký výběr produktů tohoto renomovaného výrobce. Z nabízených produktů vynikají zejména brašny na kolo, podsedlové brašny a brašny na nosič, které umožní pohodlnou přepravu potřebných zavazadel na každé trase. Široký výběr modelů Topeak umožňuje najít vhodné řešení jak pro lidi, kteří denně dojíždějí do práce na kole, tak pro milovníky dalekých cest, kteří si připravují kolo na několikatýdenní expedici. Komplexní řešení zahrnující jak samotné brašny na kola, tak i jejich upevňovací systém a nosiče, činí celou věc uživatelsky velmi přívětivou. Rozmanité modely umožňují používat brašny Topeak na městských, silničních, horských i stále populárnějších elektrokolech. Kromě toho naše nabídka zahrnuje praktické nářadí a příslušenství pro jízdní kola, které se osvědčí jak během cesty, tak při každodenním používání jakéhokoli typu jízdního kola. Vysoce kvalitní zpracování a inovativní řešení jsou vlastnosti, které charakterizují všechny produkty značky Topeak