top

Thermowave

Thermowave je značka, která vyrábí špičkové outdoorové a sportovní oblečení. Je známá především pro své merino spodní prádlo s výjimečnými vlastnostmi, ale její sortiment zahrnuje i modely ze syntetických vláken nebo bavlny. Oblečení Thermowave je ideální na výlety, tréninky a závody.
26
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

26 položek

na stránce
 1. -25%
  Termoleginy Thermowave Aero Pants - black

  wish list

 2. -25%
  Termolegíny Thermowave 3 in 1 Pants - anthracite

  wish list

 3. -25%
  Termolegíny dámské Thermowave Aero Pants - black

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

26 položek

na stránce

Vize značky Thermowave

Díky více než 90 letům zkušeností s navrhováním a výrobou spodního prádla má značka Thermowave ty nejlepší kompetence, aby mohla čelit výzvám dnešních outdoorových nadšenců i profesionálních sportovců, kteří vyžadují oblečení nejvyšší kvality. Značka se pyšní tím, že zachovává kompletní výrobní proces v Evropské unii - od návrhu až po vytvoření celého výrobku. Výsledkem jsou vysoce kvalitní oděvy s výjimečnými užitnými vlastnostmi - vysokou odolností a bezkonkurenčním komfortem. Tedy takové oblečení, které vám umožní dostat se ještě dál a přijmout zcela nové výzvy.

Oblečení Thermowave je navrženo tak, aby vás inspirovalo k akci a povzbudilo vás k radosti z pobytu v přírodě. Z toho vyplývá široká nabídka modelů pro různé aktivity - cyklistiku, snowboarding, lyžování, horský běh nebo horolezectví. Značka se neustále vyvíjí a boří nové hranice. Návrháři dbají na to, aby oblečení nejen splňovalo požadavky uživatele, ale dokonce je výrazně překračovalo. Koneckonců, musí neustále držet krok s potřebami těch nejnáročnějších milovníků hor. Značka Thermowave také klade velký důraz na udržitelnost. Lidé, kteří společnost tvoří, si dobře uvědomují, jak důležité je zachovat životní prostředí pro budoucí generace. Je však třeba jednat již dnes. Vysoké standardy týkající se nových technologií a samotného výrobního procesu pomáhají snížit negativní dopad na životní prostředí na minimum.

Oblečení z merino vlny Thermowave

Oděvy z merino vlny tvoří největší část kolekce tohoto výrobce. Proč jsou tak oblíbené oproti modelům ze syntetických vláken nebo bavlny? Za prvé, spodní prádlo z merino vlny Thermowave poskytuje vynikající termoregulaci. To znamená, že chrání tělo jak před ochlazením, když je mu zima, tak před přehřátím, když je mu horko. Přírodní vlákna merino vlny zaručují také vysokou prodyšnost. Vodní pára jimi může volně procházet do dalších vrstev oblečení nebo ven. To znamená pohodlnější podmínky v blízkosti pokožky. Merino vlna má také přirozené antibakteriální vlastnosti, díky nimž zůstává oblečení déle svěží. To je nepostradatelná funkce na delších expedicích, kdy potřebujeme výrazně snížit množství oblečení, které si s sebou bereme. Oděvy Thermowave mají také perfektně vypasovaný střih. To zaručuje pohodlí a volnost pohybu při jakékoli činnosti.

Při výběru merino prádla Thermowave se také nemusíme bát nepříjemného svědění. Vlákna merino vlny jsou velmi kvalitní a mají zcela jinou strukturu než klasická vlna. Díky tomu je merino oblečení velmi příjemné na dotek. Přírodní vlákna navíc poskytují významnou ochranu před škodlivým UV zářením. Co je v dnešní době velmi důležité, merino vlna je plně ekologická surovina přírodního původu. Ovce každoročně poskytují nová vlákna. Oblečení z tohoto materiálu je navíc biologicky rozložitelné, což do značné míry přispívá k řešení problému přeplněných skládek nebo mikroplastů.

Oblečení Thermowave - obchod 8a.cz nabízí širokou škálu modelů

Oblečení tohoto výrobce zahrnuje mikiny, trička, legíny i merino spodní prádlo. Nabídku doplňují doplňky, jako jsou čepice nebo ponožky. Dámské a pánské oblečení je ideální pro výlety do přírody a nejrůznější sportovní aktivity. Mezi výrobky Thermowave jsou modely připravené pro milovníky turistiky, běhu, cyklistiky, zimních sportů a mnoha dalších. Teplé merino spodní prádlo je ideální do chladného zimního počasí. Tenčí modely zajistí účinnější větrání a rychlejší odvod vlhkosti v létě. Ať už plánujete jakoukoli aktivitu, v sortimentu Thermowave určitě najdete to pravé oblečení.