top

Therm a Rest

Therm-a-Rest jsou spolehlivé samonafukovací podložky a ultralehké cestovní matrace. Široká nabídka obchodu 8a.cz zahrnuje jak produkty určené na trail, tak i pohodlné kempingové podložky.
Zobrazení Mřížka Seznam

33 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

33 výrobky

Vymazat

Samonafukovací karimatky Therm-a-Rest

Značka se proslavila tím, že v sedmdesátých letech uvedla na trh první turistické samonafukovací karimatky. Tento vynikající výrobek si rychle získal srdce všech milovníků výprav se stanem a trávení volného času v přírodě. Značka Thermarest je dodnes lídrem ve své produkci a své výrobky neustále aktualizuje. Nabídka zahrnuje jak velmi lehké trekingové samonafukovací karimatky, tak silnější modely určené pro kempování. Použití nejmodernějších materiálů, a to jak pro vnější, tak pro vnitřní pěnu, znamená, že každý výrobek této značky je té nejvyšší kvality. Samonafukovací karimatky používají jak začínající turisté, tak zkušení uživatelé, kteří hledají trochu více pohodlí.

Nafukovací matrace z řady NeoAir

Značka je také známá svou řadou NeoAir. Tyto ultralehké nafukovací matrace mají po sbalení rozměry podobné malé láhvi na vodu. Použití moderních materiálů umožnilo snížit hmotnost a objem balení na minimum. Po nafouknutí poskytují tyto modely překvapivou úroveň pohodlí a zajišťují pohodlný spánek v terénu. Nafukovací matrace jsou vynikající volbou pro letní výlety s minimem zavazadel. Kromě toho byly vyvinuty speciální izolované matrace pro chladnější část roku. Poskytují mnohem lepší izolaci od chladné země a jsou skvělé pro mírné teploty. Široká nabídka matrací a samonafukovacích karimatek Therm-a-Rest v obchodě 8a.cz vám umožní snadno si vybrat model, který bude ideální pro vaši dovolenou pod stanem, horské expedice nebo trekingové výlety.