top

Teva

Teva je americká značka sandálů a obuvi, která dosáhla téměř kultovního statusu. Mezi nejoblíbenější kolekce dostupné na 8a.cz patří odolné trekové a sportovní sandály, žabky a klapky, a také lifestylová obuv. Podívejte se na jedinečnou obuv Teva nejen na letní sezónu!
Zobrazení Mřížka Seznam

146 výrobky

na stránce
 1. -20%
  Dámské sandály Teva Zymic - feather grey

  wish list

 2. -10%
  Žabky dámské Teva ReFlip - waves blue

  wish list

 3. -20%
  Turistické sandály Teva Trailpulse - brown

  wish list

 4. -10%
  Žabky dámské Teva Universal Slide - clay multi

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

146 výrobky

na stránce
Vymazat

Teva - kultovní značka pro aktivní lidi

Značka Teva se zrodila v roce 1984 u Velkého kaňonu v USA. Právě tam, na raftingu, připevnil průvodce ke starým žabkám pevné řemínky hodinek na suchý zip. Původní systém byl navržen tak, aby žabky nespadly z nohy a neodplavaly. Z tak jednoduchého nápadu vznikla společnost, která je dnes synonymem pro spolehlivé, pohodlné a pevné sandály - Teva. Díky rozšiřujícímu se portfoliu produktů a odhodlání značky přinášet radost z pobytu v přírodě si její výrobky vybírají uživatelé po celém světě. V roce 2012 kultovní časopis Outside zařadil sandály Teva na seznam 100 nejlepších kusů outdoorového vybavení všech dob!

Dnes je výrobce známý v mnoha zemích světa a sandály a boty, které prodává, se počítají na desetitisíce. Proto je pro lidi, kteří vytvářejí značku Teva, tak důležité snižovat negativní dopad na životní prostředí Zde přichází na řadu recyklace. Značka spolupracuje se společností REPREVE® a k výrobě pásků sandálů používá plastové láhve od nápojů. Láhve se rozdrtí na granule. Z něj se pak vyrobí syntetická vlákna, ze kterých se následně utkají pásky. V roce 2020 bylo recyklováno 100 % pásků Teva. Díky tomu bylo více než 40 milionů láhví, které by mohly skončit v oceánech nebo na skládkách, recyklováno na pásky, které udrží sandály na nohou při objevování nových míst.

Sandály Teva jsou dokonalé i v tom nejmenším detailu

Jednoduché, ale spolehlivé konstrukce jsou ideální pro náročné terénní podmínky i pro dovolenou. Mnoho terénních modelů, včetně trekových sandálů Teva, jsou speciálně upravené pro použití na kluzkých a mokrých kamenech. Díky tomu jsou oblíbené pro jízdu na kajaku nebo pro pohyb v terénu, kde jsme často v kontaktu s vodou. Budou se vám hodit při brodění podél břehů jezera nebo při překonávání potoků a říček. Použité pryžové směsi zajišťují jedinečnou přilnavost na kluzkém povrchu, jako jsou kameny a skály.

Sandály americké značky Teva se vyznačují také speciálním systémem uchycení pásků. Zcela procházejí pod nohou, díky čemuž je většina modelů tohoto výrobce považována za téměř nezničitelnou. Používají se po mnoho sezón na mnoha stezkách a cestách a dokonale si zachovávají své vlastnosti i při dalších cestách. Rychleschnoucí materiály, které se často používají k výrobě pásků, jsou ideální pro překonávání vodních překážek. Klasické sandály Teva rychle schnou a poskytují velké pohodlí při další chůzi.

Outdoorové boty Teva

Značka Teva nabízí také klasickou obuv, kterou lze využít i v chladnější části roku. Dokonalý styl známý ze sandálů se přenesl i na polobotky a vyšší obuv. Lifestylová kolekce Teva zahrnuje boty, které jsou ideální na stezky a cesty. Na výlety a procházky si oblékněte turistické modely. Nabízejí maximální pohodlí a vysokou přilnavost při chůzi. Velmi oblíbená je také outdoorová obuv Teva Jedná se o pohodlné modely, které jsou ideální pro každodenní použití. Lehká konstrukce nezatěžuje nohu a díky módnímu designu jsou ideální pro každodenní nošení.

Boty Teva, stejně jako sandály této značky, jsou vyrobeny s ohledem na životní prostředí Ať už si vyberete modely ze syntetických materiálů nebo s koženými prvky, můžete si být jisti, že minimalizujete svůj dopad na klima planety. Kůže pochází od certifikovaných dodavatelů, kteří spolupracují s organizací Leather Working Group Syntetické modely Teva obsahují recyklované materiály. Nezřídka se setkáte také s organickou bavlnou nebo tencelovými vlákny vyrobenými z dřevní hmoty.

Široká nabídka modelů online v obchodě 8a.cz

Značky Teva má ve své nabídce nejen široký výběr sandálů a outdoorové obuvi, ale také žabky. Mezi sandály jsou jak turistické, tak trekové modely. Vyznačují se pevnější konstrukcí, velmi dobrým tlumením a univerzální podrážkou, která nabízí velmi dobrou přilnavost na různých površích. Mnoho modelů je určeno i pro každodenní použití. Poskytují pohodlí a dostatečné odvětrávání nohou v nejteplejším počasí. Obchod 8a.cz nabízí širokou škálu barev a nabízí sandály Teva a designy, aby si každý uživatel mohl vybrat model, který bude dokonale vyhovovat jeho potřebám.