top

Tendon

Tendon je značka z České republiky, jejiž majitelem je oblíbená společnost Lanex. Vyrábí kvalitní lana, která využívají výškoví dělníci, speleologové a nejznámější horolezci.
Zobrazení Mřížka Seznam

11 výrobky

 1. -7%
  Pomocná šňůra Tendon Reep 5 mm - assorted
  Pomocná šňůra Tendon Reep 5 mm - assorted
  včetně DPH 24Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 26Kč (-7%)
  Doporučená cena výrobce 26Kč (-7%)

  wish list

 2. -10%
  Statická lana na metry Tendon Static 10,5 mm - khaki
  Statická lana na metry Tendon Static 10,5 mm - khaki
  včetně DPH 49Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 51Kč (-3%)
  Doporučená cena výrobce 55Kč (-10%)

  wish list

 3. -6%
  Statická lana v metrech Tendon Secure 11 mm - yellow/blue
  Statická lana v metrech Tendon Secure 11 mm - yellow/blue
  včetně DPH 74Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 79Kč (-6%)
  Doporučená cena výrobce 79Kč (-6%)

  wish list

 4. Trubkový pásek Tendon 23 mm - blue

  wish list

 5. Lana v metrech Tendon Speleo 10 mm

  wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

11 výrobky

Vymazat

Tendon - produkty vytvořené s vášní pro lezce

Česká značka je na polském trhu již dobře známá. Je výrobcem především kvalitních horolezeckých lan a pomocných horolezeckých šňůr, které jsou nepostradatelnou součástí vybavení každého lezce. Oblibu značky Tendon jistě výrazně ovlivnily hodnoty, kterými se značka řídí při vytváření nových produktů. Výrobce propaguje horskou aktivitu a horolezectví nejen jako sport, ale také jako filozofii a životní styl. Je to také příležitost poznat vlastní schopnosti a prozkoumat nezkrotné síly přírody. V rámci svého poslání značka neustále hledá nová a ještě lepší řešení. Neustálé zlepšování spolehlivosti zařízení, jeho odolnosti a pevnosti je trvale vepsáno do činnosti společnosti. Značka Tendon si navíc zakládá na komplexním přístupu k navrhování a testování nových řešení. Specialisté tohoto výrobce se neuzavírají do laboratoří a testy odolnosti nejsou jediným rozhodujícím faktorem při uvádění nových modelů. Neméně důležitá je pro ně ergonomie používání v reálných situacích - při horolezectví, práci ve výškách nebo při záchranných akcích v horách.

Značka Tendon se ve své činnosti řídí několika jednoduchými zásadami. Na prvním místě je bezpečnost a pohodlí uživatele. Bez těchto dvou vlastností není možné vytvořit špičkové horolezecké vybavení. Za druhé naslouchá hlasům všech milovníků hor a snaží se svými produkty uspokojit všechny jejich potřeby. Za třetí se společnost Tendon zaměřuje na interní vývoj technologií a výrobních procesů, díky čemuž je možné získat inovativní výrobky nejvyšší kvality. Za čtvrté, značka klade velký důraz na dokonalý servis pro každého zákazníka. Za páté se výrobce zaměřuje na ekologii. Nejedná se však o pouhý slogan, ale o skutečné kroky, jejichž cílem je snížit negativní dopady výrobního procesu i dopravy výrobků ke konečnému uživateli na životní prostředí.

Plná nabídka v obchodě 8a.cz - dynamická lana a pomocné horolezecké šňůry

Český výrobce nabízí širokou škálu modelů určených pro různé aktivity. Velmi oblíbená jsou dynamická horolezecká lana, která se používají jak ve vysokých horách, tak ve skalách. Prodávají se v různých délkách - 30 m, 50 m, 60 m, 70 m - a jsou ideální pro širokou škálu použití, ať už jde o jištění na ledovci, horolezectví nebo skalní lezení. Široká škála možností umožňuje zvolit nejvhodnější kombinaci parametrů pro každého lezce. Lana Tendon se liší průměrem, počtem pádů, mezní silou nárazu, dynamickým prodloužením a několika dalšími parametry. Díky tomu je jejich nabídka široká, od lan vhodných pro začátečníky až po lehké modely pro profesionály. V závislosti na potřebách jsou k dispozici verze bez impregnace a s plnou impregnací. Díky impregnaci je lano ještě lépe chráněno proti rychlému namočení a odolnější proti snadnému znečištění. Je ideální volbou pro horolezectví a také pro výlety do skal.

V nabídce značky Tendon samozřejmě nemohly chybět pomocná lana - malý, ale velmi užitečný prvek výbavy každého lezce. Prodávají se v mnoha verzích, mají nekonečné možnosti použití a dokonale se osvědčují v pomocné roli. Jsou nepostradatelným doplňkem vaší horolezecké výbavy, který vám umožní dostat se z mnoha nouzových situací. Různé průměry a síly umožňují každému lezci vybrat si optimální model, ať už se jedná o sportovního lezce, horolezce, nadšence do tradičního lezení nebo speleologie.

Statická lana Tendon pro práci ve výškách a speleologii

Lidé pracující ve výškách hledají spolehlivá a odolná lana, která zajistí vysoký komfort práce a poslouží při dalších úkolech. Taková jsou statická lana Tendon, na která se můžete vždy spolehnout. V našem obchodě jsou lana pro horolezectví od českého výrobce k dispozici jak na bubnech, tak v konkrétních délkách, díky čemuž si každá firma najde variantu odpovídající jejím potřebám. Velmi oblíbené jsou modely se zesíleným opletem, které lépe odolávají teplotám vznikajícím při slaňování. Statická lana Tendon jsou také velmi oblíbená mezi jeskyňáři pro průzkum jeskyní. Nabídku lan skvěle doplňují tašky a batohy na lano, které umožňují pohodlnou přepravu vybavení a dobře ho chrání před snadným poškozením. Kompletní sortiment produktů Tendon - obchod 8a.cz poskytuje vše, co potřebujete pro lezení.