top

TB Outdoor

TB Outdoor je značka francouzských turistických a vojenských nožů, které se vyznačují nejvyšší kvalitou zpracování. Silná ocel, dokonale tvarovaná rukojeť, správné vyvážení, spolehlivá pojistka čepele a systém skládání jsou charakteristickými znaky nožů TB Outdoor.
Zobrazení Mřížka Seznam

14 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

14 výrobky

Vymazat

TB Outdoor pro milovníky turistiky, bushcraftu a army vybavení

Turistický nůž je jedním z nejuniverzálnějších nástrojů, který se vám bude hodit na každé cestě. Pomůže vám efektivně připravit jídlo, provést drobné opravy zařízení a tisíc dalších věcí. Spolehlivý nůž je nejuniverzálnějším nástrojem na každém treku. Nože TB Outdoor jsou modely, na které se můžete spolehnout i v těch nejnáročnějších podmínkách. Značka s dlouholetou tradicí je zárukou nejvyšší kvality zpracování, dokonalé konstrukce a vhodných materiálů. Pouze kombinace těchto tří vlastností umožňuje vyrobit dokonalý nůž. Nabídka francouzské značky TB Outdoor zahrnuje řadu turistických nožů, nožů pro bushcraft, pro přežití v divočině nebo taktických modelů po vzoru těch, které se používají v armádě.

Proč si vybrat francouzskou značku?

Název TB Outdoor je zkratkou francouzského výrobce Torrerias-Bonjean, který se již po staletí pyšní výrobou nožů špičkové kvality. Vyrábějí se v Thiers od roku 1648, a to pouze z vysoce kvalitní oceli. Dá se tedy říci, že se jedná o značku s bohatými zkušenostmi. Jedinečnost nožů TB Outdoor potvrzuje spolupráce značky s francouzskou armádou, která začala v roce 1996. Od té doby společnost dodává vojákům špičkové nože. V průběhu let se návrhy měnily a jednotlivé verze se zdokonalovaly. V roce 2018 se objevil zcela nový design C.A.C® (Combat Asistance Campaign), který byl vyvinut ve spolupráci s vojenským expertem Philippem Perottim. V současné době je to jeden z nejoblíbenějších designů nejen pro vojenské nadšence, ale pro každého, kdo hledá maximálně univerzální, spolehlivý a odolný zavírací nůž.

Nože TB Outdoor v obchodě 8a.cz

Nabízíme široký výběr modelů francouzského výrobce. Nabízíme nejuniverzálnější turistické nože TB Outdoor připravené na výzvy, které na nás na stezce čekají. Často mají další funkce, jako je otvírák na konzervy nebo vývrtka. Bushcraftové nože se vyznačují robustní konstrukcí, takže mohou sloužit jako základní nástroj při přípravě místa k přenocování. Velmi populární jsou i taktické nože TB Outdoor. Jedná se o modely používané francouzskou armádou, které se osvědčují i v těch nejnáročnějších podmínkách. Ať už hledáte zavírací nůž nebo nůž s pevnou čepelí, v nabídce francouzské značky jistě najdete ten správný model.