top

Tašky Marmot

Batohy Marmot nabízejí pohodlí při pohybu se zavazadly. Pohodlné rukojeti, skvělá vnitřní organizace a pevné materiály jsou vlastnosti, díky nimž jsou mezi outdoorovými nadšenci velmi oblíbené.
Nenašli jsme žádné výrobky odpovídající Vašemu dotazu.
Vymazat

Batohy značky Marmot - špičkové modely pro každé outdoorové dobrodružství

Americká značka Marmot je výrobce, kterého oceňují ti nejnáročnější uživatelé po celém světě. Její výrobky se používají na nejnáročnějších expedicích a v extrémním terénu. Pokud tedy plánujete výlet a hledáte něco, co vám umožní přenášet veškeré potřebné vybavení, vyplatí se sáhnout po brašnách na marmošku Široká nabídka modelů s různou kapacitou vám umožní vybrat si cestovní taška Marmot podle délky vaší cesty.

Odolné materiály a moderní a praktický design

Brašny značky Marmot jsou modely vyrobené z extrémně lehkých a odolných vysoce pevných materiálů potažených TPU Modely této značky jsou navíc v kritických oblastech, jako je dno, zesíleny, aby lépe chránily přepravovaný náklad. Tašky lze přenášet různými způsoby, na obou stranách mají pevná ucha. Tašky mají také přídavný systém pro přenášení. Batohy Marmot jsou k dispozici s objemem od 50 do 100 litrů, takže si každý najde vhodný model. Přístup do hlavní komory je zajištěn značkovým zipem YKK® Jeho konstrukce zajišťuje hladký chod a snižuje riziko proříznutí látky. Vnitřek tašek má obvykle mnoho kapes, které umožňují pohodlné rozložení přepravovaného nákladu. Uvnitř tašky najdete také kapsu na zavazadla a kompresní popruhy pro stabilizaci nákladu, který neseme.

Podívejte se na tašky Marmot z našeho internetového obchodu 8a.cz

V nabídce našeho internetového obchodu 8a.cz najdete řadu produktů tohoto amerického výrobce. Každý z nich je vyroben z vysoce kvalitních materiálů. Díky tomu si můžeme být jisti, že nám sáček na marmošku bude dlouho sloužit. Je třeba poznamenat, že tašky jsou konstruovány tak, aby ve složeném stavu zabíraly minimum místa, což usnadňuje jejich přepravu a skladování.