top

Suunto

Suunto je renomovaný výrobce sportovních a turistických hodinek. V naší nabídce jsou horské hodinky s výškoměrem, GPS navigací nebo kompasem, ale i multisportovní hodinky s měřením tepu. Podívejte se na produkty Suunto pro sportovce a horské nadšence.
Zobrazení Mřížka Seznam

10 výrobky

 1. -8%
  Kompas Suunto MB-6 Global
  Kompas Suunto MB-6 Global
  včetně DPH 2479 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 2199 Kč (+13%)
  Doporučená cena výrobce 2699 Kč (-8%)

  wish list

 2. Kompas Suunto Clipper
  Kompas Suunto Clipper
  včetně DPH 469Kč

  wish list

 3. -4%
  Kompas Suunto A-30 SH Metric
  Kompas Suunto A-30 SH Metric
  včetně DPH 724Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 699Kč (+4%)
  Doporučená cena výrobce 759Kč (-4%)

  wish list

 4. -5%
  Kompas Suunto M-3
  Kompas Suunto M-3
  včetně DPH 1274 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 1119 Kč (+14%)
  Doporučená cena výrobce 1349 Kč (-5%)

  wish list

 5. Kompas Suunto Tandem/360PC/360R G Clino

  wish list

 6. -5%
  Kompas Suunto MC-2 NH Mirror
  Kompas Suunto MC-2 NH Mirror
  včetně DPH 1624 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 1569 Kč (+4%)
  Doporučená cena výrobce 1719 Kč (-5%)

  wish list

 7. Kompas Suunto MC-2 G Mirror
  Kompas Suunto MC-2 G Mirror
  včetně DPH 2209 Kč

  wish list

 8. -6%
  Kompas Suunto AIM-6 NH
  Kompas Suunto AIM-6 NH
  včetně DPH 1599 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 1489 Kč (+8%)
  Doporučená cena výrobce 1719 Kč (-6%)

  wish list

 9. -4%
  Kompas Suunto MCB NH Mirror
  Kompas Suunto MCB NH Mirror
  včetně DPH 774Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 749Kč (+4%)
  Doporučená cena výrobce 809Kč (-4%)

  wish list

 10. -10%
  Kompas Suunto MB-6 NH
  Kompas Suunto MB-6 NH
  včetně DPH 1974 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 1959 Kč (+1%)
  Doporučená cena výrobce 2209 Kč (-10%)

  wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

10 výrobky

Vymazat

Výrobky Suunto jsou funkčním příslušenstvím pro sportovce i turisty

Sportovní a turistické hodinky Suunto jsou dnes téměř stálou součástí výbavy každého outdoorového nadšence. Ať už lezete po horách, nebo trénujete na trailové běhy, přizpůsobené vašim potřebám hodinky Suunto vás budou informovat. Pomohou vám s navigací v obtížném terénu, upozorní vás na náhlé změny počasí nebo budou sledovat váš tréninkový pokrok. Hodinky této značky jsou seskupeny do několika kolekcí/modelů, jako jsou Suunto 9, Suunto 7, 5, 3 nebo Suunto Core Milovníci všech outdoorových aktivit tak najdou model optimálně přizpůsobený svým potřebám. Mezi dostupnými možnostmi jsou modely vhodné pro horský běh, horské kolo, trekking, horolezectví, triatlon nebo dokonce lyžování. Ať už je roční období a podmínky jakékoli, výrobky značky Suunto budou vždy připraveny na další výzvu

Značka je proslulá vysokou kvalitou zpracování výrobků a smyslem pro detail. Hodinky jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů. Kombinují se vysoce kvalitní nerezová ocel, plasty (různé druhy polyamidů) a dokonce i skleněná vlákna. Dokonale zabudované prvky zaručují vysokou odolnost celé konstrukce. Značná část modelů je také vodotěsná. Speciální hodinky Suunto umožňují trénink ve vodě, což z nich činí oblíbenou volbu pro triatlonisty. Sportovní hodinky jsou dobrou volbou pro náročné milovníky dobrodružství, kteří si chtějí udržet maximální kontrolu v náročných podmínkách.

Multisportovní hodinky Suunto

Doby, kdy hodinky ukazovaly pouze čas a datum, jsou dávno pryč. Dnešní chytré hodinky samozřejmě tyto základní informace poskytují, ale jejich funkce se značně rozšířily. Sportovní hodinky Suunto mohou nabídnout mnoho různých možností, které budou velmi užitečné pro všechny aktivní lidi. Pokud vedete intenzivní životní styl, jsou sportovní chytré hodinky Suunto tou správnou volbou. Zvláště vyvinutá je řada tréninkových hodinek, které jsou ideální pro běžce, triatlonisty, cyklisty a milovníky mnoha dalších sportů Díky desítkám dostupných tréninkových plánů pro různé aktivity vám Suunto usnadní nalezení ideálního tréninkového plánu pro vaše potřeby. Možnost ukládání výsledků a nastavení nových tréninkových cílů vám ještě více usnadní sledování vašich pokroků. Díky aplikacím navíc můžete snadno sdílet své pokroky na sociálních sítích. Není nic motivovanějšího než být v kontaktu se sportovními nadšenci, jako jste vy, a být jimi neustále podporován.

Díky vysoké odolnosti proti povětrnostním vlivům běžecké hodinky Suunto vám během každého tréninku poskytnou kompletní sadu informací. Ať už se jedná o déšť nebo letní vedro, získáte kompletní sadu přesných údajů. Speciální modely dokonce umožňují sledovat tepovou frekvenci během plavání. Sportovní hodinky Suunto jsou také skvělým způsobem, jak sledovat své tempo během závodu, abyste mohli udržovat svou rychlost po celou dobu závodu bez ohledu na jeho délku. Ať už trénujete, nebo závodíte, klíčem k vítězství je kontrola tepové frekvence nebo rychlosti. Navíc jsou sportovní chytré hodinky Suunto skvělé i pro každodenní použití. Sledováním kroků a spálených kalorií můžete upravit intenzitu večerního tréninku. Při každé sportovní aktivitě je také důležité dostatečně odpočívat. Zde se hodí hodinky Suunto. Aktivní monitorování spánku vyhodnocuje nejen délku spánku, ale také jeho kvalitu, což vám usnadní kvalitní noční odpočinek.

Turistické hodinky Suunto

Turistické hodinky Suunto jsou volbou všech milovníků hor. U těchto modelů jsou barometr, výškoměr a bouřkový alarm základními funkcemi. Umožní vám odhadnout vaši nadmořskou výšku a pomohou vám odhadnout měnící se povětrnostní podmínky. Tyto modely jsou ideální pro širokou škálu činností. Při horolezectví vám umožní dříve zaznamenat změnu počasí. U sjezdového lyžování vám poskytnou přesný součet stoupání, která jste za celý den překonali. Umožňují také sledovat, jak rychle nabíráte nadmořskou výšku, což je užitečné zejména pro milovníky skialpinismu. Hodinky Suunto se skvěle hodí i na běhání v horách, protože vám umožní přesnou kontrolu tempa a tepové frekvence. Hodinky Suunto se skvěle hodí i na krátké túry a dlouhé treky, protože usnadňují orientaci v terénu

Turistické hodinky Suunto mají mnoho funkcí. Díky barometru můžete s předstihem předpovědět blížící se bouřku nebo náhlou změnu počasí. To vám umožní pohybovat se po stezkách nebo zdolávat horské vrcholy s vyšší mírou bezpečnosti. Kompas Suunto se hodí v každém terénu. Poskytuje základní orientaci s mapou pro případ, že by základní kompas selhal. Při plánování další trasy nebo stezky může být velmi důležitý čas východu a západu slunce, podle kterého můžete určit, jak dlouho můžete jít v horách bez čelovky. Teplota vzduchu poskytovaná hodinkami Suunto nám zase pomůže vybrat správné oblečení a další vybavení pro výzvy, které nás v daný den čekají. Pro všechny uživatele bude mimořádně užitečná také GPS navigace, která usnadní sledování předem připravené stezky nebo uložení trasy a umožní vám později sledovat místa, kam jsme se dostali během našich výletů nebo tréninků.

Historie značky Suunto

Suunto je finská značka, kterou před více než 80 lety založil Tuomas Vohlonen. Jejím prvním výrobkem byl inovativní kompas plněný kapalinou, který se vyráběl sériově. Vznikl díky vášni zakladatele pro orientační běh a široce chápané outdoorové aktivity. Brzy značka vstoupila také na námořní trh a nabízela spolehlivé kompasy pro použití na lodích a jachtách. Od té doby společnost Suunto pokračuje v inovacích a stala se jedním z lídrů na trhu sportovních hodinek, potápěčských přístrojů a počítačů a její výrobky jsou denně testovány v extrémním terénu. Díky spolehlivosti a vynikající funkčnosti hodinek Suunto budou vaše outdoorové aktivity bezpečnější a příjemnější a umožní vám prozkoumat nové oblasti za hranicemi civilizace a vyšlapaných cest.

Originální hodinky finské značky si můžete zakoupit online na 8a.cz

V našem internetovém obchodě Suunto nabízíme širokou škálu sportovních a turistických hodinek od tohoto výrobce. Každý model má jinou konfiguraci funkcí, takže každý aktivní člověk by si měl najít model optimálně vyhovující jeho potřebám. Trénujete horský běh na náročných tratích? Jezdíte na horském kole, lyžujete nebo lezete? Nebo možná jen trénujete na triatlon? Ať už se věnujete jakékoliv aktivitě, sportovní hodinky Suunto řady 9, 7, 5 a 3 jistě splní svůj úkol a poskytnou vám všechny potřebné informace. Jsou také skvělé pro každodenní úkoly. Díky snadno přístupnému kalendáři denních schůzek a úkolů s chytrými hodinkami Suunto nikdy nezmeškáte žádný důležitý termín!