top

Stoupací železa Marker

Haršajsny Marker je nepostradatelným doplňkem vaší výbavy při pohybu na zledovatělých svazích. Když už těsnění bruslí nestačí, nože na led Marker poskytují dokonalý úchop.
Nenašli jsme žádné výrobky odpovídající Vašemu dotazu.
Vymazat

Marker nástrahy - vynikající kvalita zpracování

Pokud se vaše dobrodružství se skituringem vyvíjí a vy se vydáváte na stále nepřístupnější a obtížnější místa, vyplatí se pořídit si další příslušenství, které zvýší vaši bezpečnost. Vhodně zvolené nože na led vám umožní zdolávat obtížné a zledovatělé úseky plánovaných tras s větší jistotou. Nože na led značky Marker jsou vyrobeny z lehkých, ale extrémně odolných kovových slitin. Díky široké škále velikostí je snadno přizpůsobíte svým lyžím. Nezáleží na tom, zda používáte úzký závodní nebo široký freeridový model.

Lehká a odolná konstrukce do náročných horských podmínek

Ostré značky jsou výrobky, které jsou vyrobeny pouze z nejlepších dostupných materiálů. Lehké kovové slitiny použité při jejich výrobě jsou extrémně odolné a nezatíží vás ani při zdolávání výškových metrů. Díky svému profilování se tyto modely zakusují do zledovatělých svahů a umožňují hladký pohyb v technicky náročném terénu. Značkové cepíny jsou k dispozici v široké škále velikostí, takže je snadno přizpůsobíte svým lyžím. Nože na led jsou určeny pro vázání Marker z řady Kingpin a Alpinist Jejich instalace je velmi jednoduchá a nebude vám dělat problémy ani v náročném terénu.

Podívejte se na postroje Marker v nabídce internetového obchodu 8a.cz

V horském internetovém obchodě 8a.cz najdete širokou nabídku produktů Marker od pokročilých vázání pro milovníky skialpinismu až po příslušenství, které vám umožní dodat vašemu vybavení další funkce. Postroje Marker budou skvělou volbou pro všechny parašutisty, kteří chtějí zvládnout technicky náročné svahy. Jejich konstrukce vám umožní udržet vyšší přilnavost, aniž by vás při přepravě příliš zatěžovaly. Nejvyšší kvalita zpracování zajistí, že nám nově zakoupené nože na led budou sloužit po mnoho sezón intenzivního používání.