top

Stance

Stance jsou nejkvalitnější ponožky vyrobené pro lidi, kteří žijí podle svých vlastních pravidel. V nabídce našeho obchodu najdete ponožky Stance pro každodenní použití i turistické a sportovní modely.
90
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 90

na stránce
 1. -28%
  Běžecké ponožky Stance Ciele - black

  wish list

 2. -24%
  Ponožky Stance Sensible Two 3 Pack - multi

  wish list

 3. -28%
  Běžecké ponožky Stance Klicks Tab - black

  wish list

 4. -28%
  Běžecké ponožky Stance Klicks 3 Pack - multi

  wish list

 5. -24%
  Běžecké ponožky Stance Sargent 3 Pack - multi

  wish list

 6. -28%
  Běžecké ponožky Stance Starting 3 Pack - multi

  wish list

 7. -24%
  Trekingové ponožky Stance Chin Peak - grey

  wish list

 8. -28%
  Trekingové ponožky Stance Geodes - black

  wish list

 9. -28%
  Lyžařské ponožky Stance Serape Dos - navy

  wish list

 10. -28%
  Trekingové ponožky Stance Phelan - olive

  wish list

 11. -24%
  Turistické ponožky Stance Breton - brown

  wish list

 12. -28%
  Turistické ponožky Stance Upside - red

  wish list

 13. -28%
  Turistické ponožky Stance Mean One - black

  wish list

 14. -28%
  Boxerky Stance Valiant Boxer Brief - navy

  wish list

 15. -28%
  Termoaktivní boxerky Stance Monstera - pink

  wish list

 16. -28%
  Boxerky Stance Slotted - black

  wish list

 17. -60%
  Ponožky Stance Milly Quarter - grey

  wish list

 18. -22%
  Turistické ponožky Stance Tendency - blue

  wish list

 19. -24%
  Turistické ponožky Stance Laulima - black

  wish list

 20. -32%
  Boxerky Stance Bridwell - navy

  wish list

 21. -31%
  Boxerky Stance Noble - black

  wish list

 22. -29%
  Boxerky Stance Daxton - navy

  wish list

 23. -28%
  Ponožky Stance Athletic Tab 3 Pack - multi

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 90

na stránce

Pro koho byla značka Stance vytvořena?

Značka Stance dobyla trh s ponožkami za méně než pět let. Jak to dokázala? Recept na úspěch byl jednoduchý. Její zakladatelé si všimli mezery, která byla podceňována a často přehlížena výrobci oblečení. Vždyť co může být zajímavého na ponožkách? Ukázalo se, že je toho hodně. Stačilo z nich vytvořit prvek oblečení, který by vynikl, umožnil by se projevit a poskytl by maximální pohodlí. Díky značce Stance přestaly být ponožky nudnou nutností a staly se žádaným doplňkem oblečení. Vybírají si je sportovci, zpěváci, umělci a lidé, kteří žijí podle vlastních pravidel - jedinečné ponožky se staly módní alternativou k nudným, klasickým modelům. Vzhled ponožek však není všechno. Přestože přitahuje mnoho uživatelů, úspěch značky byl možný pouze díky kombinaci jedinečného designu a dokonalého zpracování. Díky moderním technickým řešením nabízejí ponožky této značky výjimečný komfort při nošení.

Stance je kombinací technologie a moderního designu

Značka ve svých produktech dokonale spojuje dva světy. Na jedné straně se spoléhá na umělce, díky nimž se na ponožkách mohou objevit jedinečné vzory a grafika. Díky nim se výrobky Stance odlišují od konkurence. Na druhé straně společnost věnuje maximální pozornost výrobnímu procesu, aby výsledkem byl výrobek nejvyšší kvality. Kombinace těchto dvou prvků je hlavním důvodem ohromujícího úspěchu značky Stance.

Ačkoli se může zdát, že výroba ponožek není složitá, k výrobě kvalitního výrobku jsou zapotřebí zkušenosti a moderní technologie. Společnost Stance hledá další a další moderní řešení, díky nimž budou ponožky ještě pohodlnější, odolnější a lépe padnoucí na nohu. Stejně tak je pro značku důležité dodržovat vysoké standardy pro každý pár ponožek, který opouští továrnu. Přísná kontrola jakosti zaručuje, že každý výrobek je vysoce kvalitní.

Při hledání dokonalé ponožky se také testují a zavádějí zcela nové materiály. Pokud pletenina nesplňuje očekávání, začne se pracovat na nalezení vláken, která budou splňovat všechny požadavky. Proto ponožky Stance nabízejí vynikající výkon, ať už si je vyberete pro sport nebo každodenní nošení.

Různorodé ponožky Stance

V poměrně krátké době se společnosti podařilo představit mimořádně širokou nabídku ponožek pro různé uživatele. Její ponožky si totiž vybírají prvotřídní sportovci, umělci a všichni lidé, kteří hledají ponožky nejvyšší kvality. Pro splnění jejich požadavků jsou zapotřebí různé modely. To se odráží v mnoha kolekcích ponožek, které tento výrobce nabízí. Ponožky pro každodenní použití jsou velmi oblíbené. Nabízejí pohodlí od rána do večera. Mezi nimi najdeme řadu s licencovanou grafikou. Postavy z filmů, seriálů, oblíbené hudební skupiny nebo kultovní komiksové hrdiny - to vše na jedinečných ponožkách. Je to skvělá volba nejen pro fanoušky, ale i pro všechny lidi, kteří chtějí netradiční ponožky.

Pro aktivní lidi jsou připraveny speciální sportovní kolekce rozdělené do různých aktivit. Díky tomu můžeme v nabídce Stance snadno najít ponožky pro téměř každý typ sportu. Jezdíte často na kole? Lehké cyklistické ponožky zajistí správné odvětrávání a pohodlí při šlapání. Chystáte se na horskou stezku? Ponožky z kategorie Adventure vás jistě zaujmou, pokud se chystáte na trekking nebo pěší turistiku. Poskytují zvýšené tlumení a vysokou odolnost, což je při zdolávání mnoha kilometrů stezek nezbytné. Nejlehčí modely byly připraveny s ohledem na běžce. Dokonale odvětrané ponožky jsou ideální pro večerní trénink v parku nebo během závodů v horském běhu. Zajistí optimální podmínky pro nohy při intenzivní námaze a chrání je před snadným odřením a přehřátím. V obchodě 8a.cz poskytujeme široký výběr ponožek značky Stance, díky kterému si každý najde model, který byl dokonale přizpůsoben jeho vkusu z hlediska stylu a vykonávané aktivity.