top

Spacáky The North Face

Spací pytle North Face zahrnují jak letní trekové modely, tak zimní modely pro zdolávání nejvyšších vrcholů v mrazivých podmínkách. Moderní řešení zajišťují naprostou spolehlivost.
Zobrazení Mřížka Seznam

5 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

5 výrobky

na stránce
Vymazat

Spací pytle The North Face

Mezi legendární horské a turistické vybavení amerického výrobce patří také spací pytle The North Face. Tato značka je již řadu let jedním z největších dodavatelů turistických spacích pytlů. Široká nabídka společnosti zahrnuje modely s různorodou konstrukcí do všech povětrnostních podmínek.

Puchové spací pytle The North Face do chladného počasí

Mezi horolezci, zejména horolezci a himálajskými lezci, jsou dobře známé péřové spací pytle TNF. Velmi teplé stavby jsou dobře připraveny na mrazy, které panují ve vyšších nadmořských výškách. Přírodní izolační peří zaručuje nejlepší možnou izolaci pro udržení optimální tělesné teploty během spánku. Kromě toho puch váží velmi málo a lze jej velmi stlačit. Proto jsou i ty nejteplejší spacáky relativně lehké a nezaberou v batohu nebo expedičním vaku mnoho místa. Vhodné tvary péřových komor udržují rovnoměrné rozložení tepla po celém povrchu spacího pytle a omezují místa, kudy by mohl teplý vzduch snadno unikat. Mezi podobné prvky patří zateplený límec a zateplená léga podél zipu. Všechny spací pytle The North Face jsou také vybaveny přiléhavými kapucemi, které zabraňují rychlému ochlazení hlavy.

Syntetické spací pytle The North Face pro různé teploty

Mezi spacími pytli se syntetickou náplní nám americký výrobce poskytuje velmi široký výběr. Najdeme zde extrémně teplé horské spacáky, ideální do vlhčích podmínek, i lehké turistické modely. Všichni milovníci turistiky a trekingu rádi využívají menší modely určené na léto. Nabízejí skvělé užitné vlastnosti. Snadno se udržují v čistotě i při častém používání. Syntetické spací pytle se také velmi dobře osvědčují v proměnlivých povětrnostních podmínkách, protože jsou méně citlivé na vlhkost. Ať už si vyberete jakýkoli spací pytel The North Face, určitě vám poskytne optimální podmínky pro spaní.