top

Spacáky Robens

Spací pytle Robens® jsou ideální nabídkou pro turistiku a zdolávání horských výzev. Nabízíme pohodlné bivakovací spacáky a ultralehké péřové modely, které poskytnou teplo během zimních mrazů.
Zobrazení Mřížka Seznam

7 výrobky

na stránce
 1. -10%
  Péřový spacák Robens Serac 600 (195 cm) - grey

  wish list

 2. -10%
  Syntetický spacák Robens Icefall Pro 600 (195 cm)

  wish list

 3. -10%
  Syntetický spacák Robens Gully 900 (195 cm)

  wish list

 4. -10%
  Syntetický spacák Robens Gully 600 (195 cm)

  wish list

 5. -10%
  Syntetický spacák Robens Gully 300 (195 cm)

  wish list

 6. -10%
  Turistická přikrývka Robens Icefall Quilt

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

7 výrobky

na stránce
Vymazat

Spací pytle Robens® pro všechny outdoorové nadšence

Spací pytle Robens® vytvářejí nadšenci, kteří tráví téměř všechen svůj volný čas na horách, u jezer a v lesích. Díky jejich zkušenostem se každý model vyznačuje mimořádně vysokou kvalitou a komfortem používání. Nekompromisně odolný, spolehlivě naplněný, pohodlně sbalitelný. Víme, jak velký význam má dobrý spánek během turistických aktivit! Proto sázíme na dánskou značku Robens® a její osvědčené izolace používané ve spacích pytlích v podobě přírodního prachového peří a syntetické výplně. Zaručují vynikající tepelnou izolaci při nízké hmotnosti. Speciální konstrukce jednotlivých komor a tepelných límců navíc snižuje tepelné ztráty při nízkých teplotách. Díky velmi lehkým vnějším materiálům si spací pytle Robens® zachovávají optimální pevnost a zároveň se snadno sbalí do malých rozměrů. Kvalita oceněná odborníky.

Široká nabídka spacích pytlů Robens®

Pátrání po dokonalém spacím pytli vedlo k tomu, že společnost Robens® představila modely ve tvaru mumie ve čtyřech variantách: technický, standardní, komfortní a trapézový tvar. Snadno si tak můžete vybrat spací pytel, který je šitý na míru právě vám, ať už se chystáte na horolezectví, turistiku nebo kempování. Abychom vám pomohli vybrat spací pytel, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám, jsou všechny modely testovány v souladu s evropskými normami (EN) a jsou označeny doporučenými teplotami pro použití. Pro rychlý výběr nabízíme také jednoduché rozdělení spacích pytlů podle ročního období, ve kterém poskytují největší pohodlí:

1-sezónní - skvělý pro léto
2-sezónní - optimální pro podmínky od pozdního jara do začátku podzimu
3-sezónní - funguje po většinu roku, od jara do podzimu
4-sezónní - celoroční spacák s důrazem na chladné podmínky

Spací pytle Robens® nabízejí vysoký komfort spánku, nízkou hmotnost a kompaktní rozměry při sbalení.