top

Spacáky na kempování

Kempinkové spací pytle poskytují maximální pohodlí pro použití ve stanech a chatkách. Každý člověk, který se chystá na dovolenou, dobře ví, jak důležitý je během ní nerušený spánek, aby zregeneroval všechny síly.
Nenašli jsme žádné výrobky odpovídající Vašemu dotazu.
Vymazat

Kempinkové spací pytle pro maximální pohodlí a funkčnost

V obchodě 8a.cz Nabízíme kempinkové a bivakovací spacáky pro jednu a dvě osoby od předních výrobců turistického vybavení. Proto je výběru správného spacího pytle, který musí zajistit optimální teplotu, neomezovat v pohybu a zároveň se vyznačovat vysokou odolností, věnována taková pozornost.

Spací pytel pro kempování a glamping

Kempinkové spací pytle jsou ještě pohodlnější než modely určené do hor nebo na trekking. Je to dáno tím, že když jedeme kempovat nebo tábořit k jezeru, máme obvykle k dispozici auto. V takové situaci si můžete dovolit mírně zvětšit velikost a hmotnost a zároveň získat na pohodlí. Většina kempingových spacích pytlů jsou obdélníkové modely, známé také jako dekové spací pytle. To je jedna z důležitých vlastností, která je odlišuje od spacích pytlů typu mumie. Po rozepnutí se obdélníkový spací pytel rychle změní na přikrývku. Jedná se o ideální řešení během horkých nocí a také pro lidi, kterým připevněný spací pytel připadá příliš těsný. Kromě toho jsou tyto spací pytle často vyplněny větším množstvím izolace, aby se maximalizoval tepelný komfort. To je ideální pro rychlé spáče.

Kempingové tašky pro každou příležitost

Mezi kempinkovými spacími pytli lze nalézt širokou škálu modelů. Spací pytle s integrovaným polštářem jsou velmi pohodlné. Nabízejí větší pohodlí než tradiční modely. Velmi oblíbené jsou spací pytle pro dvě osoby, ideální pro páry. Výrobci nezapomínají ani na nejmladší účastníky kempování. Dětské kempingové spací pytle jsou samostatnou kategorií vybavení s téměř stejným výběrem jako pro dospělé. Pro chladnější období jsou oblíbené spací pytle s kapucí. Poskytuje dodatečnou izolaci hlavy a zajišťuje, že nám není taková zima ani při mírně nižších teplotách.