top

Spacáky Małachowski

Spací pytle Małachowski vyráběné výhradně v Polsku patří mezi nejoceňovanější spací pytle na světě. V nabídce jsou jak letní, tak zimní modely spacích pytlů připravené na nejnižší teploty.
Zobrazení Mřížka Seznam

39 výrobky

na stránce
 1. -11%
  Spacák Małachowski 1300 Guide Pro (188 cm) - yellow/red

  wish list

 2. -3%
  Péřový spacák Małachowski Climber II 800 (176 cm)

  wish list

 3. -15%
  Péřový spacák Małachowski Climber II 600 (176 cm)

  wish list

 4. -15%
  Péřový spacák Małachowski Climber II 600 (200 cm)

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

39 výrobky

na stránce
Vymazat

Spací pytle Malachowski

Spací pytle Malachowski vyráběné v Polsku patří mezi nejlepší péřové spací pytle na trhu. Používá se v extrémních mrazech na nejvyšších vrcholech světa i při expedicích na Špicberky, kde poskytuje teplo během sirných mrazů. V dílnách značky návrháři dokonale znají všechny vlastnosti přírodního husího peří, takže následné modely plně využívají jeho předností. Vynikající vlastnosti spacích pytlů Małachowski již ocenilo mnoho horolezců a himálajských lezců, ale i běžných turistů. Snadný přístup ke všem propracovaným modelům umožňuje každému milovníkovi hor vybavit se těmi nejlepšími dostupnými spacími pytli. Ať už se chystáte pokořit nejvyšší vrcholy světa, nebo se vydáte na dlouhou túru po horských stezkách, vždy se můžete spolehnout na nejvyšší kvalitu polských péřových spacích pytlů.

Polské spací pytle Malachowski znamenají přesnost a spolehlivost

Spací pytle této polské značky jsou vynikající konstrukce, ve kterých je propracován každý detail. Vnější materiály, které se v nich používají, patří k nejlepším na světě. Ultralehké tkaniny dokonale chrání peří před únikem. Vhodně navržené komory s izolací zajišťují její rovnoměrné rozložení po celé ploše spacího pytle a také zabraňují jejímu pohybu při dlouhodobém používání. Spací pytle Małachowski určené pro nižší teploty jsou také vybaveny spolehlivými límci a tepelnými pásy, které eliminují zóny, jimiž může teplo snadno unikat. Díky tomuto řešení a izolaci je teplota uvnitř spacích pytlů optimální. Vnější materiály musí kombinovat dvě protichůdné vlastnosti - na jedné straně by měly být dostatečně odolné pro horské podmínky a na druhé straně musí být tenké a lehké, aby spací pytel zabíral co nejméně místa a dal se sbalit do malého zavazadla. Pokud sníte o pohodlném a nerušeném spánku, spací pytle Małachowski jsou dobrou volbou.

Přírodní náplň spacích pytlů Małachowski - kvalitní prachové peří

Polské husí peří je považováno za nejlepší na světě. Jeho izolační vlastnosti nelze přeceňovat. Navzdory dlouholetému úsilí a výzkumu zůstává přírodní puch zatím nesporným vítězem, pokud jde o tepelné vlastnosti, a snadno v tomto ohledu překonává i nejnovější syntetické izolace. Proto horolezci po celém světě dávají přednost horskému oblečení a vybavení, včetně spacích pytlů, s péřovou výplní. Spací pytle Małachowski fungují perfektně za všech podmínek, od letní turistiky až po zimní výstupy na nejvyšší vrcholy. Při vyšších teplotách se totiž používají minimalistické péřové spacáky, které se vyznačují neuvěřitelně nízkou hmotností a perfektně se vejdou i do toho nejmenšího batohu. Jsou také vhodnou volbou, pokud hodláme přenocovat v hostelu. Nejsilnější péřové spacáky Malachowski se úspěšně osvědčují i v silných zimních mrazech. Velké množství výplně a vhodná struktura komor a tepelných límců zpříjemňují zimní noc. Modely této značky vybírají profesionálové, což je pro ně to nejlepší doporučení. Obchod 8a.cz nabízí širokou škálu spacích pytlů pro každého milovníka hor.