top

Spacáky Deuter

Spací pytle Deuter jsou velmi spolehlivé pro kempování ve stanu. Skvěle se hodí na trekking v horách a rodinné kempování. Nabídka zahrnuje modely pro zimní i letní období, péřové i syntetické.
Zobrazení Mřížka Seznam

27 výrobky

na stránce
 1. -28%
  Dětský spacák Deuter Overnite - jade/deep sea

  wish list

 2. -28%
  Dětský spacák Deuter Overnite - deep sea/ink

  wish list

 3. -25%
  Péřový spacák Deuter Astro 500 (185cm) - ink/curry

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

27 výrobky

na stránce
Vymazat

Spací pytle Deuter pro turistiku a expedice

Německý výrobce turistického vybavení je oblíbenou značkou, která se vyznačuje dobře navrženými a odolnými výrobky. Její spací pytle jsou velmi oblíbené mezi turisty a cestovateli, pro které je důležitá spolehlivost a vysoká kvalita zpracování. Spací pytle Deuter jsou zárukou pohodlného spánku v každém ročním období. Pro léto existují extrémně tenké spací pytle, které v zavazadle zaberou minimum místa. Tyto kompaktní modely jsou volbou minimalistů i cyklistických nadšenců. Jsou také ideální pro přenocování v chatách. Teplejší modely jsou ideální od jara do podzimu při mírně nižších teplotách. Pěnové spací pytle pro zimní období nabízejí nejvíce tepla. Dokonalý izolant chrání před chladem. Spací pytle Deuter jsou navíc vyrobeny z odolných vnějších materiálů, takže jsou ideální pro mnoho stanování, trekkingových túr a horských výstupů.

Spací pytle Deuter

Prachovina je nejlehčí a nejúčinnější izolací používanou ve spacích pytlích. Tento přírodní materiál má nepřekonatelné izolační vlastnosti. Proto se při výrobě spacích pytlů nejvyšší kvality používá prachové peří, které si vybírají zkušení cestovatelé a milovníci hor. Existují dva hlavní typy péřových spacích pytlů. Zimní spací pytle Deuter jsou modely připravené i na ty největší mrazy. Velké množství peří nejvyšší kvality a speciální tvar vnitřních komor účinně omezují únik tepla během spánku. Podobně fungují i zateplovací pásky podél zipu nebo kapuce dokonale přiléhající k hlavě. Druhým typem spacích pytlů jsou ultralehké modely pro teplejší roční období, u nichž je hlavní prioritou zajistit co nejmenší rozměry a co nejnižší hmotnost. Díky použití jen malého množství prachového peří je lze sbalit do malého sáčku, ale přesto poskytují dostatečný tepelný komfort.

Spací pytle Deuter se syntetickou náplní

Ačkoli syntetická výplň nemá tak vysoké izolační vlastnosti jako přírodní prachové peří, má oproti němu jednu nespornou výhodu - zachovává si některé své izolační vlastnosti i za mokra. Kromě toho syntetický spací pytel schne mnohem rychleji, takže se mnohem lépe suší. Syntetické spací pytle Deuter jsou většinou univerzální turistické modely a také expediční spací pytle, které jsou vhodné do míst, kde očekáváme velmi vlhké počasí. Je to také jediná volba, pokud nemáme možnost chránit spací pytel před vlhkostí. Syntetická výplň je výbornou volbou, pokud budeme v teplejší části roku nocovat ve stanu.

Spací pytle Deuter v obchodě 8a.cz

Nabízíme široký výběr spacích pytlů od německého výrobce. Mezi dostupnými modely nabízíme také dámské spací pytle. Jedná se o o něco kratší verze, které jsou vhodně přizpůsobeny tak, aby ženám poskytovaly maximální pohodlí a optimální tepelné podmínky během noci. Všechny dámské spací pytle Deuter mají v názvu slovo SL, aby byly snadno rozpoznatelné. V nabídce jsou také dětské spací pytle. Jsou ideální volbou pro nejmenší cestovatele.