top

Softshellové bundy Helly Hansen

Softshellové bundy Helly Hansen jsou ideální pro mnoho sportů a outdoorových aktivit. Materiál, který je v nich použit, účinně chrání před snadným průvanem a poskytuje základní tepelnou izolaci. Zároveň je flexibilní a neomezuje v pohybu. Nabízíme dámské a pánské softshellové bundy Helly Hansen pro všechna roční období.
Nenašli jsme žádné výrobky odpovídající Vašemu dotazu.
Vymazat

Softhellové bundy Helly Hansen pro treking, turistiku a seskoky padákem

Helly Hansen je jedním z nejstarších a nejzkušenějších výrobců outdoorového oblečení na světě. Značka se při navrhování zaměřuje na nejvyšší kvalitu zpracování a funkčnost. Pokud tedy hledáte bundu, která vás ochrání před rychlým prochladnutím, a prodyšnost je pro vás tou nejvyšší prioritou, pak je softshellová bunda Helly Hansen tou správnou volbou! Tato promyšlená konstrukce je ideální pro pěší turistiku i náročnější aktivity, jako je skialpinismus a treking. Při navrhování nových výrobků věnuje společnost pozornost ekologickému hledisku. Oděvy jsou vyrobeny z odolných materiálů, díky nimž je nový bunda Helly Hansen vám vydrží dlouho. Vodoodpudivá úprava DWR je provedena pomocí produktů bez obsahu PFC. Oděvy této značky mají navíc nezávislý certifikát bluesign® pro ochranu životního prostředí.

Moderní design je klíčem k pohodlí během aktivity

Softhellové bundy Helly Hansen jsou ideální volbou pro náročné uživatele. Výrobce používá pro své konstrukce pouze ty nejkvalitnější materiály. Ty se vyznačují vysokou odolností proti mechanickému poškození a extrémní lehkostí. Softshellové bundy Helly Hansen jsou navrženy tak, aby blokovaly vítr, který by mohl vést k rychlé ztrátě příjemné tělesné teploty. Materiál také umožňuje velmi vysokou prodyšnost. To má za následek udržení suché pokožky ve chvílích intenzivní námahy. Navíc jsou bundy opatřeny speciální impregnací, která minimalizuje riziko rychlého nasáknutí materiálu vlhkostí! Bundy Helly Hansen mají také řadu užitečných vlastností: fleecová podšívka výborně izoluje od chladu a speciální kapuce jsou kompatibilní s helmami, takže jsou ideální pro skialpinismus.

Nabídka softshellových bund Helly Hansen v horském obchodě 8a.cz

V našem obchodě najdete mnoho výrobků této značky, jejíž zkušenosti s výrobou outdoorového oblečení se počítají na stovky let. Výrobky nejvyšší kvality jsou ideální pro náročné podmínky. Všestrannost softshellových bund Helly Hansen vám umožní používat je při všech outdoorových aktivitách. Nabídka zahrnuje pánské i dámské softshellové boty. Každý si tak může vybrat model, který mu bude vyhovovat!