top

Softshellové bundy Columbia

Softshellové bundy Columbia ® jsou všestranné pro 4 sezóny. Jsou vyrobeny ze strečových materiálů s hladkou povrchovou úpravou na vnější straně a jsou ideální jako kompletní vnější vrstva i pod nepromokavou bundu.
Zobrazení Mřížka Seznam

21 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

21 výrobky

na stránce
Vymazat

Softhellové bundy Columbia - vysoká kvalita a ochrana proti větru

Hledáte funkční outdoorové oblečení, které vám zajistí pohodlí při vašich aktivitách? Chcete minimalizovat chladivý účinek větru při svých výletech do hor? Oceňujete vysokou kvalitu zpracování? Pokud jste alespoň na jednu z těchto otázek odpověděli ano, softshell americké značky Columbia bude pro vás skvělou volbou! Vyspělá technická tkanina vám poskytne maximální ochranu před větrem. Vysoce prodyšná softshellová bunda Columbia je základem vašeho outdoorového šatníku. Správný model zajistí optimální tělesnou teplotu bez ohledu na intenzitu vykonávané činnosti.

Jak funguje softshellová tkanina?

Softshell - slovo, se kterým se setká každý, kdo se zajímá o outdoorové aktivity. Zajímalo vás ale někdy, jak toto vysoce ceněné turistické oblečení funguje? Softshellové bundy Columbia používají softshellovou tkaninu složenou ze dvou vrstev. Vnější vrstva je hladká na dotek a je navržena tak, aby vás chránila před poryvy větru a vlhkostí. To je způsobeno hustou vazbou, která pomáhá minimalizovat chladivý účinek horského větru. Tato vrstva je nejčastěji opatřena úpravou DWR, aby se minimalizovalo riziko promočení tkaniny při kontaktu s vlhkostí. Podšívka je vyrobena z měkkého fleecu, který nedráždí pokožku. Poskytuje dodatečnou izolaci proti chladu a umožňuje efektivní odvod vlhkosti vznikající při cvičení. Při výběru nové softshellové bundy Columbia se vyplatí věnovat pozornost její tloušťce. Lehčí modely se hodí pro náročnější aktivity a letní období, zatímco těžší modely jsou ideální pro přechodná období a zimu!

Softhellové bundy Columbia v internetovém obchodě 8a.cz

V nabídce našeho internetového obchodu najdete mnoho modelů této turisticky ceněné americké značky. Bez ohledu na vaše venkovní plány se vyplatí vsadit na nejkvalitnější a osvědčená řešení. Kolekce zahrnuje pánské i dámské softshellové bundy Columbia. Ať už si vyberete jakýkoli model, každý vám poskytne dlouhotrvající tepelný komfort, ochranu proti větru a vysokou odolnost. Ať už se vydáváte na krátké túry, nebo náročné treky s těžkým batohem, dobře zvolený softshell vám zajistí pohodlí a optimální tělesnou teplotu.