top

Skialpové lyže Volkl

Lyže Volkl Skintouring mají propracovaný design, který je ideální pro použití mimo sjezdovku v nejrůznějších sněhových podmínkách. Na lyžích Volkl si můžete sami razit cestu na vrchol a dolů po sjezdovce.
Zobrazení Mřížka Seznam

14 výrobky

na stránce
 1. -24%
  Dámské skialpové lyže Volkl Rise Beyond 96

  wish list

 2. -32%
  Skialpinistické lyže Volkl Rise Up 82 Flat

  wish list

 3. -32%
  Skialpinistické lyže Volkl Rise 80 Flat

  wish list

 4. -32%
  Skialpinistické lyže dámské Volkl Blaze 94 Flat

  wish list

 5. -32%
  Skialpinistické lyže Volkl Blaze 94 Flat

  wish list

 6. -32%
  Skialpinistické lyže dámské Volkl Rise Beyond 96 Flat

  wish list

 7. -32%
  Skialpinistické lyže dámské Volkl Rise Above 88 Flat

  wish list

 8. -32%
  Skialpinistické lyže Volkl Rise Beyond 96 Flat

  wish list

 9. -32%
  Skialpinistické lyže Volkl Rise Above 88 Flat

  wish list

 10. -32%
  Skialpinistické lyže Volkl Blaze 86 Flat

  wish list

 11. -32%
  Skialpinistické lyže Volkl Blaze 86 Flat FW22

  wish list

 12. -24%
  Dámské lyže Volkl Blaze 94 W - blue

  wish list

 13. -24%
  Lyže Volkl Rise Up 82
  Lyže Volkl Rise Up 82
  7 052 Kč 9 279 Kč

  wish list

 14. -19%
  Lyže Volkl Rise 80
  Lyže Volkl Rise 80
  6 187 Kč 7 639 Kč

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

14 výrobky

na stránce
Vymazat

Lyže Volkl - široké portfolio produktů

Značka Volkl je jedním z největších, nejuznávanějších a nejzkušenějších výrobců lyží na světě. Její portfolio je rozsáhlé a na své si přijdou všichni příznivci slalomu, snowparku i skituru. Bez ohledu na to, který produkt si vyberete, je každý detail dotažen k dokonalosti. Lyže Volkl jsou ideální volbou pro začátečníky i pokročilé lyžaře. Široká škála bočních profilů vám umožní vybrat si ty správné lyže pro vaše plány na seskoky a pro terén, ve kterém budete pravděpodobně lyžovat. Značka má také lyže pro skialpinismus určené ženám. Zohledňují nižší hmotnost a výšku potenciální uživatelky.

Moderní design pro všechny lyžařské podmínky

Lyže Volkl jsou špičkové výrobky určené pro skialpinismus za všech podmínek. Kolekce značky zahrnuje lyže s různou šířkou pod botou. Užší lyže ušetří při stoupání mnoho sil díky nižší hmotnosti. Dobře si vedou i na upravených sjezdovkách. Širší lyže jsou univerzálním nástrojem pro skialpinismus ve vyšších horských oblastech. Širší lyže se lépe hodí do hlubokého prašanu a umožní vám užívat si panenských svahů. Volkl lyže jsou extrémně lehké a vyspělé konstrukce. Společnost používá mnoho vlastních řešení, jejichž cílem je zajistit vynikající sjízdné vlastnosti. Jedním z nich je Tourlite Woodcore Jádro, které kombinuje několik druhů dřeva v závislosti na zóně, má uživateli poskytnout různé sjezdové vlastnosti. Mnoho modelů také podporuje stoupací pásy Volkl založené na systému Smart Skin Clip. Díky tomu je nasazování a sundávání lyží potřebných pro skialpinismus rychlejší a intuitivnější.

Podívejte se na nabídku lyží Volkl v obchodě 8a.cz

V našem obchodě máme široký výběr lyží této renomované značky. V našem obchodě najdou ideální lyže pro sebe jak dámy, tak muži, bez ohledu na úroveň svých lyžařských schopností. Moderní materiály a robustní konstrukce zaručují, že vám nové lyže Volkl vydrží mnoho sezón. Výběrem jednoho z modelů této značky se rozhodnete pro univerzální konstrukci, která se osvědčí v proměnlivých horských podmínkách.