top

Skialpové hole Black Diamond

Lyžařské hole Black Diamond jsou pohodlné jak při výstupu, tak při sjezdu. Díky nastavitelné výšce je lze rychle přizpůsobit terénu a tempu stoupání. Velké talíře jsou ideální na prachový sníh.
Zobrazení Mřížka Seznam

3 výrobky

 1. -36%
  Kijki skialpové Black Diamond Expedition 2 Pro Ski - blue
  Kijki skialpové Black Diamond Expedition 2 Pro Ski - blue
  včetně DPH 2179 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 2169 Kč (+1%)
  Doporučená cena výrobce 3449 Kč (-36%)

  wish list

 2. -34%
  Hole skialpové Black Diamond Razor Carbon Pro Ski Poles - blue
  Hole skialpové Black Diamond Razor Carbon Pro Ski Poles - blue
  včetně DPH 2439 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 2199 Kč (+11%)
  Doporučená cena výrobce 3699 Kč (-34%)

  wish list

 3. -30%
  Hole skialpové Black Diamond Traverse 3 Ski - green
  Hole skialpové Black Diamond Traverse 3 Ski - green
  včetně DPH 1849 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 2069 Kč (-10%)
  Doporučená cena výrobce 2649 Kč (-30%)

  wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

3 výrobky

Vymazat

Lyžařské hole Black Diamond pro parašutisty a milovníky backcountry

Americká značka Black Diamond je výrobce outdoorového oblečení a vybavení s bezvadnou pověstí. Její výrobky si vybírají nejen amatéři, ale i profesionální sportovci. Proč? Protože nekompromisní kvalita a inovativní řešení společnosti umožňují efektivní a maximálně pohodlný pohyb v terénu. Trekingové hole Black Diamond skialpovéjsou mimořádně vyspělé konstrukce, při jejichž výrobě byly použity jen ty nejlepší materiály. Široká nabídka modelů zaručuje, že si příznivci skituru a freeridu najdou ideální produkt pro sebe.

Moderní design pro nejnáročnější uživatele

Lyžařské hole Black Diamond jsou výrobky určené pro náročné a zkušené lyžaře. Pokud vám záleží na ultralehké hmotnosti, vysoké tuhosti a maximální kvalitě zpracování, nemohli jste si vybrat lépe. Většina modelů je vyrobena z uhlíkových vláken, která jsou dobře známá a oceňovaná outdoorovými fanoušky. Tento materiál se vyznačuje extrémně nízkou hmotností a vysokou tuhostí. Díky tomu jsou hole lehké a odolné, což je ideální pro použití v náročném terénu. Lyžařské hole Black Diamond jsou k dispozici jak v teleskopických verzích, tak v modelech připomínajících lavinové sondy. Pokud hledáte maximální kompaktnost, vyberte si modely s řešením Z-Pole™ Pro bezpečné uchopení jsou modely vybaveny ergonomicky tvarovanými rukojeťmi. Často se prodlužují, abyste mohli rychle přizpůsobit úchop svahu při zdolávání strmých svahů. Nastavitelná poutka na zápěstí a koše s velkým průměrem jsou naprostým standardem.

Nabídka lyžařských holí Black Diamond v internetovém obchodě 8a.cz

V našem internetovém obchodě s horskými potřebami 8a.cz najdete obrovský výběr oblečení a vybavení této kultovní americké značky. Od sloupů k lavinové batohy Black Diamond Správné vybavení vám umožní pohodlný pobyt v terénu a zvýší vaši bezpečnost. Kompaktní hole Black Diamond se snadno nosí v batohu a jejich nízká hmotnost neovlivní vaše úsilí při náročných výstupech i strmých sestupech. Nejvyšší kvalita zpracování zaručí, že vám budou sloužit po mnoho lyžařských sezón.