top

Skialpové boty Scarpa

Boty SCARPA ® skialpovéjsou symbolem špičkové kvality, modernosti a vysoké spolehlivosti při zimních výpravách za tuleni. Pánské a dámské modely Scarpa, které jsou plně kompatibilní s kolíky, si vyberou jak pohodoví lyžaři z Beskyd, tak i skialpinisté orientovaní na výkon.
Zobrazení Mřížka Seznam

9 výrobky

na stránce
 1. -40%
  Skitourové boty Scarpa F1 GT - petrol/orange

  wish list

 2. -40%
  Skialpové boty Scarpa 4-Quattro SL - black/orange

  wish list

 3. -40%
  Skialpové boty Scarpa Maestrale RS - white/black/azure

  wish list

 4. -40%
  Skialpové boty Scarpa Maestrale - black/orange

  wish list

 5. -40%
  Skialpové boty Scarpa Maestrale XT - anthracite/azure

  wish list

 6. -40%
  Dámské skialpové boty Scarpa F1 - anthracite/aqua

  wish list

 7. -40%
  Skialpové boty Scarpa F1 - anthracite/ottanio

  wish list

 8. -40%
  Skialpové boty Scarpa F1 LT - carbon/orange

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

9 výrobky

na stránce
Vymazat

Lyžařské boty Scarpa - pro milovníky rychlých výstupů

Scarpa je značka, která se díky svým dlouholetým zkušenostem a využívání moderních technologií stala jedním z předních světových výrobců outdoorového vybavení. Díky nejkvalitnějším materiálům jsou její výrobky volbou outdoorových nadšenců i profesionálů. Boty Scarpa skialpovéboots jsou modely připravené pro zkušené i začínající parašutisty. Kolekce této značky zahrnuje univerzální turistické boty i ultralehké modely pro lyžaře, kteří se v horách pohybují rychle a lehce. Každý model je propracovaný do nejmenšího detailu a poskytuje maximální oporu a pohodlí při používání.

Ultralight a extrémně pokročilé konstrukce

Boty Scarpa Skialpovéjsou modely, které jsou vyrobeny z nejlepších a nejmodernějších materiálů. Pláště jsou vyrobeny z Grilamidu, Pebaxu a uhlíkových vláken Z tohoto důvodu jsou extrémně lehké a mají správnou tuhost. Při stoupání vás nezatěžují a umožňují efektivní přenos energie z boty na lyži. Díky tomu jsou ideální pro všechny aspekty skialpinismu. Klasické přezky, výkonné popruhy a pokročilý systém BOA® zajišťují dokonalé přizpůsobení. Ten se používá velmi intuitivně a umožňuje přesné mikronastavení. Otočný volič umožňuje rychlé a efektivní nastavení objemu boty podle našich nohou. Lyžařské boty Scarpa také výborně izolují od chladu. Pohodlné boty poskytují teplo a dobře padnou na nohy. Absence tlakových bodů je důvodem, proč se nemusíme bát, že bychom během používání ztratili pohodlí! Boty se také vyznačují širokou pohyblivostí a přilnavostí podrážky, což vám umožní efektivně překonávat technicky náročné úseky stezek.

Podívejte se na nekompromisní boty Scarpa pro seskoky padákem v horském obchodě 8a.cz

V našem horském obchodě nabízíme 8a.cz najdete širokou nabídku lyžařské vybavení značky Scarpa Každý model bude vyroben s důrazem na nejmenší detaily. Lyžařské boty Scarpa tak nabízejí nekompromisní lehkost a skvělé sjezdové vlastnosti. Dobře zvolený model vám umožní efektivně překonat následné metry stoupání a poté sjet svah, přičemž si zachová výborné sjezdové vlastnosti. Tyto boty jsou navrženy s ohledem na anatomii mužů i žen, takže vám dokonale padnou!