top

Skialpové boty Salomon

Boty Salomon pro seskoky padákem nabízejí osvědčený výkon a spolehlivost v terénu. Nabízejí skvělou kontrolu nad lyžemi při sjezdech a pohodlí při výstupech. Podívejte se na tyto boty na skitouring pro začátečníky i zkušené backcountry lyžaře.
Nenašli jsme žádné výrobky odpovídající Vašemu dotazu.
Vymazat

Lyžařské boty Salomon - široká nabídka modelů pro ni i pro něj

Salomon je francouzský výrobce, jehož lyžařské výrobky jsou známé po celém světě. Dlouholeté zkušenosti, nejmodernější technologie a nekompromisní design tvoří skialpové vybavení Salomon je volbou nejen nadšenců do zimních sportů, ale i nejlepších světových jezdců. S širokou nabídkou modelů pro klasickou turistiku i freeride jsou skialpové boty Salomon perfektní volbou. Modely jsou vyrobeny s ohledem na anatomii mužů i žen. Každý z nás si může najít model, který bude vyhovovat jeho plánům a preferencím.

Pokročilé návrhy založené na dlouholetých zkušenostech

Lyžařské boty Salomon jsou vyrobeny z extrémně lehkých a mimořádně odolných materiálů. Často jsou vyrobeny z ultralehkého a extrémně tuhého karbonu (uhlíkových vláken). Díky tomu jsou boty francouzské značky lehké a zároveň extrémně tuhé. Při výstupech vás nebudou zatěžovat, zatímco při sestupech poskytnou vlastnosti maximálně podobné alpským modelům. Konstrukce bot jsou propracované do nejmenších detailů. Vložky jsou kompatibilní s téměř všemi vázáními dostupnými na trhu. Salomon Nordic Walking Boots se zapínají klasickými přezkami, které lze u některých modelů otočit. Tento malý detail chrání přezky před poškozením při agresivním průjezdu zatáčkou. V nabídce značky najdete mnoho modelů s různými flexemi. Pro nejnáročnější uživatele jsou k dispozici extrémně tuhé a odolné modely, které se osvědčí i v těch nejtěžších freeridových sjezdech. Značka používá podrážky Contagrip®, které jsou dobře známé z její obuvi. Ty jsou skvělé pro technicky náročný terén a široký rozsah horní části těla.

Podívejte se na boty Salomon pro seskoky padákem v horském obchodě 8a.cz

V internetovém obchodě 8a.cz najdete širokou nabídku lyžařských bot. Tyto modely vyrobené francouzskou značkou Salomon budou skvělou volbou pro lyžaře všech úrovní. Správnou botu si zde najdou jak začátečníci, tak i experti. Modely jsou navrženy s ohledem na anatomickou strukturu mužů a žen. Snadno najdete produkt, který vám bude dokonale vyhovovat.