top

Sevylor

Sevylor je značka specializující se na výrobu nafukovacích kajaků, člunů, pádel a nafukovacích doplňků pro vodní sporty a volný čas. Její výrobky se vyznačují spolehlivostí a propracovaným designem.
Zobrazení Mřížka Seznam

7 výrobky

na stránce
 1. -10%
  Kajakové pádlo Sevylor K Compact 230

  wish list

 2. -10%
  Nafukovací kajak Sevylor Pointer K2 - orange/black

  wish list

 3. -10%
  Nafukovací kajak Sevylor Tahiti Plus - blue/red

  wish list

 4. -10%
  Kajakové pádlo Sevylor K-Pro 220
  Kajakové pádlo Sevylor K-Pro 220
  1 794 Kč 1 994 Kč

  wish list

 5. -10%
  Nafukovací kajak Sevylor Hudson - black/blue

  wish list

 6. -10%
  Nafukovací kajak Sevylor Yukon - green/black

  wish list

 7. -10%
  Nafukovací kajak Sevylor Tahaa - blue

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

7 výrobky

na stránce
Vymazat

Historie značky Sevylor

Značka Sevylor byla založena v roce 1948 ve Francii pod názvem Sevy. Od samého počátku se specializovala na výrobu nafukovacích výrobků z PVC. Ve Francii si získala uznání díky nafukovací vaně "Dou dou". Byla mnohem levnější než dřevěné nebo kovové ekvivalenty a snadněji se přepravovala nebo čistila. Dokonale zapadala do poválečné reality a rychle si získala velkou oblibu. Značka se brzy začala prosazovat i mimo Francii. Rostoucí počet objednávek si vyžádal přestěhování z města Vitry do Buhlu. Změnil se také název na dnes již známý Sevylor. Rozšířil se také sortiment výrobků nabízených značkou. Zahrnoval čerpadla, pontony, kánoe, nafukovací bazény a hračky do vody.

V roce 1959 začal výrobce prodávat své výrobky ve Spojených státech. O tři roky později vyvinul revoluční výrobek - nafukovací matraci s opěrkou hlavy a kulatými prohlubněmi -, který si získal srdce majitelů bazénů. Brzy byla vytvořena zcela nová divize společnosti, která se věnovala navrhování modelů pouze pro americký trh. Sevylor také začal kupovat další značky související s vodními sporty, čímž výrazně rozšířil svůj sortiment. V roce 1981, po akvizici společností The Zodiac Group, se značka rozdělila na dvě části - Sevylor International, která se specializovala na design bazénového vybavení, a Sevylor®, která se ujala designu kajaků, hraček a pontonů.

Dnes značka nabízí mimořádně širokou škálu výrobků, které se vyznačují vysokou kvalitou zpracování a cenovou dostupností. S oblibou si je vybírají plážoví turisté, rybáři nebo outdooroví nadšenci. Všechny výrobky Sevylor mají jedno společné - mají inspirovat k novým aktivitám a přinášet radost.

Prohlédněte si výrobky Sevylor v obchodě 8a.cz

Nabízíme široký výběr nafukovacích kajaků Sevylor. Jedná se o kompaktní modely, které se vejdou do velké tašky. Díky tomu je lze snadno přepravovat v kufru auta a brát s sebou na každý výlet. Od tohoto výrobce jsou k dispozici modely pro jednu, dvě a dokonce i tři osoby. Mezi nabízenými výrobky Sevylor najdete také veškeré potřebné příslušenství, jako jsou pádla, pumpy a drobné doplňky. Ať už potřebujete nafukovací kajak na prázdninový výlet k jezeru, nebo jste příznivcem kajakové turistiky, v nabídce značky Sevylor jistě najdete model, který vás uspokojí.