top

Série Dynafit Transalper

Dynafit Transalper je horské oblečení speciálně navržené pro milovníky rychlých trailů. Lehké mikiny, bundy a kalhoty, které vás dostanou na vrchol ještě rychleji.
Zobrazení Mřížka Seznam

65 výrobky

na stránce
  1. -25%
    Bunda Dynafit Transalper Dynastretch Jacket - alloy

    wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

65 výrobky

na stránce
Vymazat

Řada Dynafit Transalper je určena pro rychlý trailový běh

Dynafit Transalper je řada produktů z kolekce Althletic Mountaineering, která reaguje na progresivní vývoj horských sportů. Tyto produkty jsou někde na pomezí mezi trailovým a vysokohorským během, nejsou to sice skutečné běžecké boty, ale čerpají z řešení vyvinutých pro horské běžce a minimalisty. Vytvořeno pro turisty, kteří zdolávají vrcholy dynamicky a rychle, bez zbytečných rizik, ale také bez zbytečných zavazadel.

Dynafit Transalper - výrobky připravené pro svižné přechody

Ať už se jedná o hory nad 3 000 metrů, výstup na několik vrcholů během jediného dne nebo několikadenní chůzi, je zde nutná připravenost na různé podmínky, rychlost a obratnost. Rozmanitý vysokohorský terén představuje zvláštní výzvu jak pro turisty, tak pro jejich vybavení. Pro ty, kteří nechtějí nosit příliš velký batoh, je řada Dynafit Transalper lehká, s minimální velikostí batohu, a přesto velmi efektivní a multifunkční. Plně navržené pro turistiku, trekking a pěší turistiku s využitím nejnovějších materiálů a technologií. Zkrátka výrobky, které kombinují nízkou hmotnost, pohodlí a všestrannost..