top

Rukavice GORE-TEX Trekmates

Rukavice GORE-TEX Trekmates jsou určeny pro outdoorové aktivity v těch nejnáročnějších povětrnostních podmínkách. Chraňte si ruce před vodou, sněhem a větrem. V nabídce jsou pánské a dámské rukavice GTX Trekmates pro chladnější část roku.
Zobrazení Mřížka Seznam

1 výrobky

 1. -21%
  GORE TEX rukavice Trekmates Chamonix GTX Gloves - black
  GORE TEX rukavice Trekmates Chamonix GTX Gloves - black
  včetně DPH 1289 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 1059 Kč (+22%)
  Doporučená cena výrobce 1641 Kč (-21%)

  wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

1 výrobky

Vymazat

Rukavice Trekmates GORE-TEX pro dokonalou ochranu

Vhodně zvolené rukavice mají velký vliv na pohodlí při outdoorových aktivitách. Světlo Trekmates softshellové rukavice. Na druhou stranu mnoho modelů této značky umožňuje používání chytrého telefonu. Co když ale chceme komplexní ochranu? Odpovědí na nejnáročnější očekávání jsou Rukavice Trekmates GORE-TEX. Kombinace nejvyšší kvality zpracování s membránovou technologií, kterou zná každý outdoorový nadšenec, je trefou do černého. Výběrem tohoto typu rukavic se ochráníte před chladem, srážkami a větrem. Rukavice jsou ideální pro lyžování, skialpinismus a zimní trekking v náročných podmínkách.

Membránová konstrukce s vynikajícími vlastnostmi

Rukavice Trekmates GORE-TEX jsou vybaveny známou a vysoce ceněnou membránou GORE-TEX® Je navržen tak, aby komplexně chránil vaše ruce během aktivity. GORE-TEX® je zárukou naprosté nepromokavosti. Proto na ni nemá vliv déšť ani sněžení, které by mohlo vést k promočení jiných rukavic. Membrána GTX® je také odolná proti větru. Díky tomu jsou mrazivé poryvy větru zcela blokovány. Díky tomu si můžete užívat příjemnou teplotu rukou. Stejně jako všechny výrobky s membránou GORE-TEX® poskytují rukavice Trekmates GORE-TEX® výjimečně vysokou prodyšnost. Díky tomu se pot, který se během aktivity vytvoří na pokožce rukou, účinně odpaří. Kombinace všech těchto vlastností je důvodem, proč jsou naše ruce v rukavicích Trekmates v suchu a teple.

Podívejte se na rukavice GORE-TEX Trekmates v horském obchodě 8a.cz

V našem internetovém obchodě 8a.cz najdete mnoho funkčních rukavic Trekmates. Pokud chcete komplexní ochranu, vyplatí se zvolit model s membránou GORE-TEX®. Pouze takový výrobek vám poskytne plnou a nekompromisní ochranu před všemi povětrnostními podmínkami. Rukavice Trekmates GORE-TEX jsou k dispozici v široké škále velikostí, takže si můžete vybrat ten správný model pro ženy i muže. Nejvyšší kvalita zpracování zaručuje, že rukavice vydrží mnoho turistických sezón. Budou perfektně fungovat za všech podmínek, i těch nejextrémnějších.