top

Rukavice GORE-TEX Salomon

Rukavice Salomon GORE-TEX jsou ideální pro horské aktivity v nepříznivém počasí. Membrána GTX poskytuje účinnou ochranu před deštěm, sněhem a větrem s vysokou prodyšností. Podívejte se na pánské a dámské rukavice Salomon GORE-TEX do hor!
Nenašli jsme žádné výrobky odpovídající Vašemu dotazu.
Vymazat

Rukavice Salomon GORE-TEX - ideální volba do každého počasí

Když jste v zimě aktivní v horách, potřebujete odpovídající ochranu před chladem. Ať už lyžujete, skáčete padákem nebo chodíte na zimní túry, rukavice jsou jednou z nezbytných součástí vašeho šatníku. Rukavice Salomon GORE-TEX jsou vybaveny pokročilými membránami, které poskytují komplexní ochranu. Nemusíte se obávat nízkých teplot, deště ani větru. Neméně důležité je, že membránové rukavice jsou velmi praktické. Díky modernímu designu umožňují na zařízeních používat například dotykové obrazovky. Už žádné zmrzlé a promáčené ruce!

Membránová konstrukce klíčem k maximálnímu pohodlí

Rukavice Salomon GORE-TEX jsou výrobky vybavené vysoce ceněnou membránou GORE-TEX® To zajišťuje maximální pohodlí během aktivity. Membrána GTX® zcela chrání naše rukavice před promočením. Nemusíme se tedy obávat ztráty tepelného komfortu v případě srážek. Membrána GORE-TEX® také poskytuje dokonalou ochranu proti větru. Vítr je 100% blokován, což minimalizuje riziko rychlého prochladnutí rukou. Rukavice GORE-TEX Salomon také poskytují velmi vysokou prodyšnost. Díky všem výše uvedeným vlastnostem membránového řešení GTX® zůstanou vaše ruce dlouho v suchu a teple. Rukavice však nejsou jen o membráně, ale mají i mnoho dalších vlastností. Kevlarové výztuhy zajišťují mimořádnou odolnost rukavic. Pokročilá syntetická izolace Thermolite® zajišťuje maximální ochranu proti chladu. Manžety lze nastavit pomocí suchého zipu®, známého zapínání značky na suchý zip.

Podívejte se na rukavice Salomon GORE-TEX v našem internetovém obchodě 8a.cz

V našem internetovém obchodě najdete mnoho výrobků vybavených ikonickými membránami GORE-TEX®. Od rukavic po bundy Salomon GTX®. Každý z těchto výrobků vás nekompromisně ochrání před chladem a vlhkem. Ať už se věnujete jakékoliv aktivitě, rukavice Salomon ji zvládnou. Ať už se chystáte na lyže, zimní trekking, nebo jen na krátkou túru, najdete tu správnou rukavici. Rukavice Salomon GORE-TEX se díky široké škále velikostí hodí na ruce mužů i žen.