top

Rukavice GORE-TEX Rab

Rukavice GORE-TEX Rab jsou vyrobeny z dokonale prodyšné membrány s vysokými nepromokavými parametry. Je povinnou výbavou každého horského turisty a lyžaře.
Zobrazení Mřížka Seznam

3 výrobky

 1. -20%
  Skialpové rukavice Rab Khroma Tour GTX Gloves - army
  Skialpové rukavice Rab Khroma Tour GTX Gloves - army
  včetně DPH 2919 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 2959 Kč (-1%)
  Doporučená cena výrobce 3669 Kč (-20%)

  wish list

 2. -23%
  Rukavice Rab Fulcrum GTX Glove - firecracker
  Rukavice Rab Fulcrum GTX Glove - firecracker
  včetně DPH 2719 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 2569 Kč (+6%)
  Doporučená cena výrobce 3549 Kč (-23%)

  wish list

 3. -19%
  Rukavice Rab Fulcrum GTX Glove - black
  Rukavice Rab Fulcrum GTX Glove - black
  včetně DPH 2869 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 2669 Kč (+8%)
  Doporučená cena výrobce 3549 Kč (-19%)

  wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

3 výrobky

Vymazat

Rukavice Rab GORE-TEX - skvělá volba do horských podmínek

Hledáte rukavice Rab, které vám zajistí nejen tepelný komfort, ale také ochranu před promoknutím? Model, který statečně snáší útrapy extrémního počasí? Pak je membrána GORE-TEX® ideální volbou. Vysoká kvalita zpracování, použití pouze těch nejkvalitnějších materiálů a vynikající funkčnost jsou charakteristickými znaky britské značky Rab Rukavice Rab GORE-TEX se vám budou hodit při zimním trekingu, horolezectví a lyžování. Významné je také použití syntetické izolace z řady PrimaLoft® v těchto pokročilých modelech, která poskytuje ochranu před chladem. Značka je také jedním z prvních outdoorových výrobců, kteří dosáhli statusu uhlíkové neutrality. Proto jsou rukavice GORE-TEX od této značky trefou do černého! V našem obchodě najdete široký výběr rukavic od tohoto renomovaného výrobce. Pánské i dámské modely vám umožní přizpůsobit velikost vaší ruce!

Moderní membrána klíčem k maximálnímu pohodlí

Rukavice GORE-TEX Rab odvedou skvělou práci v náročných podmínkách! Použití moderní membrány ochrání vaše ruce nejen před chladem, ale také před větrem a srážkami. Membrána GORE-TEX® dokáže zcela blokovat chladivý účinek větru. Jednotlivé póry jsou tak velké, že do nich kapalná voda nedokáže proniknout. Vaše ruce jsou tak chráněny před sněhem a mrznoucím deštěm. Rukavice GORE-TEX také zajišťují prodyšnost, kterou při tréninku potřebujete. Díky němu se účinně a efektivně odpařuje pot, který se tvoří na pokožce během námahy. Rukavice GORE-TEX Rab proto poskytují příjemný pocit sucha a tepla. Chrání naše ruce před prochladnutím a namočením, které by mohlo vést k nebezpečným omrzlinám. Za zmínku stojí také použitá izolace. Výplň PrimaLoft® navzdory své lehkosti dokonale izoluje proti chladu a na rozdíl od přírodního prachového peří neztrácí své vlastnosti při kontaktu s vlhkostí.