top

Rukavice Black Diamond

Rukavice Black Diamond jsou skvělým doplňkem vaší výbavy při téměř jakékoli horské aktivitě. Patří mezi ně lyžařské rukavice, horské rukavice, rukavice pro slaňování a rukavice pro via ferraty.
Zobrazení Mřížka Seznam

55 výrobky

na stránce
 1. -15%
  Lyžařské rukavice Black Diamond Legend - anthracite

  wish list

 2. -15%
  Palčáky Black Diamond Glissade Mitts - azurite

  wish list

 3. -15%
  Palčáky Black Diamond Stance Mitts - black/black

  wish list

 4. -15%
  Rukavice Black Diamond Glissade - azurite

  wish list

 5. -15%
  Palčáky Black Diamond Mercury Mitts - black/black

  wish list

 6. -47%
  Rukavice Black Diamond Trekker - denim

  wish list

 7. -15%
  Rukavice Black Diamond Enforcer - black

  wish list

 8. -15%
  Rukavice Black Diamond Punisher Glove - black

  wish list

 9. -15%
  Rukavice Black Diamond Torque Glove - black

  wish list

 10. -15%
  Rukavice Black Diamond HeavyWeight ScreenTap - black

  wish list

 11. -15%
  Rukavice Black Diamond Transition Gloves - natural

  wish list

 12. -40%
  Lyžařské rukavice Black Diamond Legend - espresso

  wish list

 13. -34%
  Dámské palčáky Black Diamond Recon Mitts - black

  wish list

 14. -15%
  Rukavice Black Diamond Work - natural

  wish list

 15. -15%
  Rukavice Black Diamond Dirt Bag - black

  wish list

 16. -15%
  Rukavice Black Diamond Patrol - black

  wish list

 17. -15%
  Rukavice Black Diamond Guide Finger - black

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

55 výrobky

na stránce
Vymazat

Všestranné rukavice Black Diamond

Vynikající ochrana rukou Rukavice Black Diamond jsou skvělým doplňkem vaší výbavy při téměř jakékoli horské aktivitě. Americký výrobce nabízí široký výběr modelů. Najdete mezi nimi lyžařské rukavice, horské rukavice, trekingové rukavice, rukavice pro slaňování a speciální modely pro via ferraty. Bez ohledu na to, jak se pohybujete v horském terénu, rukavice Black Diamond poskytují účinnou ochranu proti oděru, vodě nebo chladu, a to při zachování moderního designu a pohodlného používání. Pevné materiály a dokonalé zpracování jsou zárukou spolehlivosti.

Lezecké a lyžařské rukavice Black Diamond na zimu

Lyžařské rukavice jsou nesmírně důležitou součástí výbavy každého milovníka jízdy na dvou prknech. Musí chránit ruce před sněhem, který se snaží dostat dovnitř rukavic. Musí chránit ruce před sněhem, který se chce dostat dovnitř rukavic, před nízkými venkovními teplotami a před náporem vzduchu při dynamických sjezdech. Pro tuto roli jsou nejlepší silné rukavice s membránou. Rukavice Black Diamond GORE-TEX®, které jsou dokonale přizpůsobené těmto podmínkám a navíc mají membránu, poskytují účinnou ochranu před venkovními podmínkami. Nabídka lyžařských rukavic sahá od delších modelů s manžetami, které lze nosit přes bundu, až po kratší, lépe padnoucí modely, které lze snadno zasunout pod rukáv. Ať už si tedy vyberete jakékoliv rukavice, můžete si být jisti, že jste plně chráněni před sněhem. lyžařské rukavice Black Diamond jsou navrženy pro maximální pohodlí při držení holí. Takže i po dlouhém dni na sjezdovce budete v pohodlí. Zimní lezecké rukavice Black Diamond jsou vyrobeny z extrémně pevných materiálů. Díky tomu mají optimální výkon při kontaktu s horninou. Speciálně upravená kůže zaručuje maximální přilnavost při lezení se sekerami a kevlarové švy zajišťují vysokou odolnost.

Oblíbené rukavice pro trekking a via ferraty

Americký výrobce Black Diamond nabízí také modely pro treking a via ferraty. Rukavice Black Diamond jsou skvělé na stezku i v přechodných ročních obdobích. Díky mnoha verzím s různou tloušťkou si můžete vybrat ideální rukavice pro dané podmínky. Nezbytným doplňkem pro via ferraty jsou také odolné rukavice. Stejně jako u horolezeckých lan je nutné chránit ruce před poškozením povrchu způsobeným třením o skály.