top

Rukavice Berghaus

Rukavice Berghaus ® jsou pro ni i pro něj, na hory i pro každodenní použití. Široká nabídka rukavic na zimu, přechodná období, pětiprsté rukavice a palčáky. Společným jmenovatelem je starost o teplo vašich rukou.
Zobrazení Mřížka Seznam

3 výrobky

 1. -34%
  Fleecové rukavice Berghaus PT Thermal Pro Glove - black/black
  Fleecové rukavice Berghaus PT Thermal Pro Glove - black/black
  včetně DPH 749Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 719Kč (+5%)
  Doporučená cena výrobce 1136 Kč (-34%)

  wish list

 2. -31%
  Fleecové rukavice Berghaus PT Interact Glove - black/black
  Fleecové rukavice Berghaus PT Interact Glove - black/black
  včetně DPH 779Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 719Kč (+9%)
  Doporučená cena výrobce 1136 Kč (-31%)

  wish list

 3. -29%
  Fleecove rukavice Berghaus Prism PT Glove - au black/black
  Fleecove rukavice Berghaus Prism PT Glove - au black/black
  včetně DPH 619Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 559Kč (+11%)
  Doporučená cena výrobce 883Kč (-29%)

  wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

3 výrobky

Vymazat

Rukavice Berghaus - široký výběr modelů

Chránit ruce před chladem je nesmírně důležité. Pouze dobře zvolené rukavice nám umožní vyhnout se nepříjemnému chladu, suché a popraskané kůži a v nejhorším případě omrzlinám. Pokud si tedy ceníte tepelného komfortu a vysoké kvality zpracování, vyplatí se sáhnout po rukavicích Berghaus Jsou vyrobeny z moderních technických materiálů dodávaných renomovanými externími dodavateli. Dámské rukavice z hřejivého fleecu Polartec®? Dárek! Co třeba větruodolné zimní rukavice GORE-TEX® Infinium™? Jeden najdete také v portfoliu uznávané značky Berghaus

Moderní design a řešení

Rukavice Berghaus jsou vynikající volbou pro každého, kdo ocení vysokou kvalitu zpracování. Jsou vyrobeny z moderních materiálů, a nabízejí tak skvělou funkčnost. Rukavice dokonale izolují proti chladu a zároveň umožňují zachovat vysokou prodyšnost. Díky tomu jsou ruce chráněny proti ochlazení i přehřátí. Naše pokožka zůstává chráněna před nepříznivými vlivy větru. Vaše ruce jsou navíc příjemně suché! Rukavice Berghaus mohou být také vybaveny funkčními doplňky. Jako je například speciální povrchová úprava pro prsty, která umožňuje pohodlné používání dotykových obrazovek, mimo jiné smartphonů. Některé modely jsou navíc vybaveny membránami odolnými proti větru a vlhkosti od renomované značky W.L. Gore.

Rukavice Berghaus v nabídce obchodu 8a.cz

V našem internetovém obchodě 8a.cz najdete široký výběr rukavic pro všechny typy horských aktivit. Vynikající kvalita zpracování výrobků britského výrobce zajistí, že vám jeho rukavice budou sloužit po mnoho sezón. Kolekce zahrnuje dámské i pánské rukavice Berghaus Každý z vás si najde model, který dokonale splní všechna vaše očekávání a osvědčí se na horských stezkách i ve městě.