top

Red Bull Spect

Red Bull Spect se specializuje na výrobu sportovních slunečních brýlí. Je to značka vytvořená speciálně pro všechny fanoušky extrémních sportů. V našem obchodě naleznete sluneční brýle Red Bull Spect pro sportovce a každodenní použití.
Filtry (1)
Filtry
 1. zelený
Zobrazení Mřížka Seznam

1 výrobky

 1. -30%
  Polarizační brýle Red Bull Spect Maze - matt green/brown/red CAT3
  Polarizační brýle Red Bull Spect Maze - matt green/brown/red CAT3
  včetně DPH 1459 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 1399 Kč +5%
  Doporučená cena výrobce 2099 Kč -30%

  wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

1 výrobky

Vymazat

Historie značky Red Bull Spect

Značka Red Bull Spect Eyewear byla založena v roce 2016 jako kolekce sportovních brýlí Red Bull vyráběných odborníkem na optiku - Spect. Od svého vzniku se zaměřovala na nabídku vysoce kvalitních produktů pro aktivní lidi. Každý detail brýlí byl pečlivě propracován a byl určen pro lidi hledající dobrodružství. Kombinovaly jedinečný styl. Spect nezačínal od začátku. Za těmi, kteří založili tuto značku, stála 40letá zkušenost. Díky úzké spolupráci designérů brýlí se špičkovými sportovci Red Bull se mohly vytvořit jedinečné produkty.

Brýle a lyžařské brýle pro extrémní sportovce

Pokud hledáte vynikající ochranu očí před sluncem, větrem, hmyzem a nečistotami, pak brýle Red Bull Spect budou vynikající volbou. Konstrukce vypracované ve spolupráci s předními sportovci Red Bull zaručují nejlepší užitné vlastnosti. Bez ohledu na to, zda jezdíte na lyžích, na kole nebo se věnujete nějakému extrémnímu sportu, ochrana očí je prioritou. Je vhodné spoléhat se v této oblasti na nejlepší řešení dostupná na trhu. Inovativní systémy Red Bull Spect, jako je WING System, FLOW Technology nebo osvědčený Ultra-Flex, zajistí perfektní viditelnost a pohodlí při používání brýlí.

Sluneční brýle Red Bull Spect se výborně hodí během letních dnů. Modely s polarizací jsou skvělou volbou pro vodní sporty, kde hlavním problémem jsou odlesky na hladině vody. Brýle Red Bull jsou oblíbené mezi cyklisty, běžci a milovníky mnoha dalších sportů. Pro extrémní použití jsou ještě lepší brýle Red Bull Spect. Byly vytvořeny pro milovníky extrémní jízdy na kole, motorkách a pro závodníky. Modely s unikátním patentem Red Bull Spect Magnetron umožňují rychlou výměnu skel. Použití magnetů umožnilo vyměnit zašpiněné sklo za pár sekund.

Brýle Red Bull Spect - obchod 8a.cz nabízí široký výběr modelů

Ať už potřebujete sluneční brýle pro každodenní nošení nebo brýle pro extrémní cyklistiku či lyžování, v naší nabídce jistě najdete ten správný model. Produkty Red Bull Spect byly navrženy pro všechny fanoušky extrémních sportů. Široký výběr skel, barev a tvarů rámečků umožňuje snadno vybrat brýle pro každý tvar hlavy. Vysoce kvalitní materiály a preciznost zpracování zaručují vynikající optiku a perfektní obraz bez ohledu na to, jaké nové výzvy přijímáte.