top

PROTEST

Protest je nizozemská značka oblečení pro milovníky letních a zimních sportů. Její sortiment zahrnuje outdoorové oblečení, a to jak na kolo, na pláž, tak i na lyžování nebo snowboarding. Prohlédněte si široký výběr bund a kalhot značky Protest!
Filtry (1)
Filtry
  1. žlutý
Zobrazení Mřížka Seznam

3 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

3 výrobky

Vymazat

Historie značky Protest

Značku Protest založila v roce 1993 v Nizozemsku skupina snowboardistů. Ano, tady se nejedná o omyl. Skupina snowboardových nadšenců se rozhodla založit značku oblečení v jedné z nejplošších zemí světa. Navzdory geografickým podmínkám se rozhodli udělat něco pro všechny snowboardové nadšence. Jejich posláním se stalo inspirovat lidi, aby šli za svými sny a samozřejmě jezdili na prkně. V počátcích se značka Protest zaměřila na vývoj kolekce oblečení určené snowboardistům. Oblečení kombinovalo pohodlný střih, skvělý vzhled a vynikající užitné vlastnosti. Lidé, kteří značku vytvářeli, znali trh, takže se dokonale trefili do vkusu snowboardových nadšenců. Od těchto prvních let uplynulo mnoho času a značka Protest postupně rozšiřovala svůj sortiment. Výrobce věnuje velkou pozornost detailům. Důležitý je nejen vzhled oděvů, které vyrábí, ale i ty nejmenší detaily, jako je prošívání, zipy, struktura materiálu a mnoho dalšího. Zvláštní pozornost věnovaná všem těmto prvkům se promítá do vysoké kvality konečného výrobku.

Outdoorové a cyklistické, lyžařské a plážové oblečení

V současné době jsou k dispozici zimní i letní kolekce, takže si každý milovník aktivního životního stylu najde modely odpovídající jeho potřebám. Velmi populární je outdoorová kolekce Protest. Oblečení připravené v rámci této kolekce je ideální na cestování, víkendové výlety mimo město i každodenní nošení. Pro cyklisty byla připravena samostatná řada oblečení. Cyklo oblečení se vyznačuje speciálním střihem a skvělým přizpůsobením postavě. V letní kolekci Protest vyniká také plážové oblečení a oblečení pro vodní sporty. Lehké a rychleschnoucí oblečení je ideální volbou pro všechny letní výlety. Základem zimní kolekce Protest je samozřejmě oblečení na snowboard. Patří sem bundy a kalhoty, které poskytují potřebnou volnost pohybu a ochranu před nepříznivými povětrnostními podmínkami. Nyní je k dispozici také celá kolekce lyžařského oblečení Protest.

Ekologické oblečení Protest v obchodě 8a.cz

V naší nabídce nemohl chybět tento oblíbený výrobce oblečení, který svou vášní pro outdoorový životní styl stále nakazí nové lidi. Důležité je, že oblečení Protest je vyráběno se zvláštní péčí o životní prostředí. To je jasně vidět na kolekci PVRE Green, která využívá ekologické materiály a řešení. Mezi výrobky najdete oděvy z bambusu nebo polyesteru, který se získává z recyklovaných plastových PET lahví. Značka Protest mimo jiné úzce spolupracuje se společností REPREVE, která je expertem na recyklaci lahví. Nizozemský výrobce také upouští od impregnace obsahující sloučeniny PFC. Alternativní metoda, kterou vyvinul pro impregnaci oděvů, neobsahuje fluor a je založena na přírodních složkách Všechna tato řešení najdete v oděvech Protest v obchodě 8a.cz.