top

ProRock Climbing

ProRock Climbing je polská značka specializující se na navrhování a výrobu lezeckého oblečení. V její nabídce jsou mikiny, trička a lezecké kalhoty, které se skvěle hodí na výlety na skály, na bouldry i na stěnu. Prohlédněte si široký výběr moderního lezeckého oblečení ProRock!
Zobrazení Mřížka Seznam

7 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

7 výrobky

Vymazat

ProRock Climbing – značka vytvořená pro lezce

Společnost, kterou si mnoho lezců spojuje s návrhem a výrobou lezeckého oblečení, se konečně vrátila do Polska! Značka ProRock Climbing byla založena v Polsku v roce 1997. Založil ji cestovatel, fotograf a jeden z předních polských horolezců v letech 2001-2010 Jacek Kudłaty. Podílela se na výrobě lezeckého oblečení, které bylo ceněno zejména pro svou vysokou odolnost a nabízené pohodlí. V letech 2014-2019 se rozvíjela mimo naši zemi - na řeckém ostrově Kalymnos. V roce 2020 značka měnila majitele a stěhovala se zpět do Polska. V současné době se ProRock Climbing zaměřuje na navrhování špičkového oblečení pro lezce a outdoorové nadšence, kteří hledají dobře navržené a odolné oblečení. Díky úzkému vztahu s lezeckou komunitou se jednotlivé modely vyznačují pohodlnými střihy a moderními barevnými vzory. Nabídka zahrnuje oblečení pro lezení na skalách a bouldering, ale i běžné modely nabízející maximální pohodlí ve dnech odpočinku nebo při kempování ve stanu.

Široká nabídka produktů ProRock Climbing online na 8a.cz

Polská značka se zaměřuje na navrhování oblečení především pro všechny nadšence do lezení. Pokud jsou vaší vášní výlety do skal. Pokud se věnujete boulderingu nebo tréninku na lezecké stěně, určitě si v nabídce tohoto výrobce vyberete. Mnoho z dostupných modelů jsou klasická ProRock Climbing trička na léto Díky živým barevným kombinacím a grafice s lezeckými motivy se odlišují od konkurence. Pro nejteplejší dny jsou k dispozici dámské topy a pánská trička bez rukávů, která zajišťují maximální ventilaci na slunné stěně. Když se trochu ochladí, jsou ideální trička s dlouhým rukávem ProRock Climbing Long sleevy s nízkou tloušťkou poskytují základní izolaci. Jsou vhodné jak pro lezení, tak pro volnočasové aktivity. Celou kolekci doplňují klasické lezecké mikiny s kapucí. Poskytují účinnou ochranu před chladem v přechodných ročních obdobích i za chladnějších letních rán a večerů. Pohodlný střih a bavlněný příjemný na dotek materiál zajišťují optimální podmínky pro odpočinek po dni stráveném na stěně.

Velmi důležitou položkou v katalogu značky jsou lezecké kalhoty ProRock Climbing Široká nabídka modelů umožňuje každému najít optimální střih. Kalhoty poskytují maximální volnost pohybu při lezení. Toho je dosaženo použitím volnějšího střihu, vhodného profilování kolen nebo použitím elastických vláken v tkanině. Základem je však vždy bavlna, která je u všech lezců tak oblíbená. Pevné materiály používané společností ProRock Climbing jsou ideální pro lezení, při kterém vykazují vysokou odolnost proti četným oděrkám o skály nebo lezecké chyty. Díky funkčním kapsám zůstávají kalhoty vysoce funkční nejen na stěně, ale lze je úspěšně používat i každý den. Téměř všechny produkty ProRock Climbing jsou vyráběny v Polsku, což znamená vysokou kvalitu zpracování a smysl pro detail.