top

Ponožky Salewa

Ponožky Salewa ® byly vyvinuty speciálně pro všechny milovníky horských aktivit. Najdete mezi nimi vysoké modely pro horské boty a krátké ponožky pro lehčí outdoorovou obuv.
Zobrazení Mřížka Seznam

1 výrobky

 1. -16%
  Dámské ponožky Salewa MTN TRN Sal. AM Qrt Sock - oatmeal
  Dámské ponožky Salewa MTN TRN Sal. AM Qrt Sock - oatmeal
  včetně DPH 499Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 449Kč (+12%)
  Doporučená cena výrobce 600Kč (-16%)

  wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

1 výrobky

Vymazat

Ponožky Salewa jsou ideální volbou pro turisty a parašutisty

Značka Salewa je výrobce turistického oblečení známý svým vynikajícím zpracováním. U ponožek tomu není jinak. Tento malý prvek našeho šatníku je velmi důležitý pro naše pohodlí při trekingu a bruslení. Ponožky Salewa jsou v přímém kontaktu s naší pokožkou a musí nás chránit před odřením, otlaky a podrážděním. Modely jsou vyrobeny z moderních technických tkanin, syntetických i přírodních. Ponožky Salewa jsou ideální volbou pro ty nejnáročnější turisty. Poskytnou nám maximální pohodlí a anatomické přizpůsobení. Speciální konstrukce ponožek zajišťuje, že nevytvářejí tlakové body. Ploché švy zase zaručují minimální riziko odření. Nabídka značky zahrnuje lehké turistické ponožky, vysoké modely pro treking a lyžařské ponožky vynikající kvality. Speciální bakteriostatická úprava udrží ponožky Salewa déle svěží. Pokud tedy hledáte výrobek, který vám v kombinaci s botami zajistí maximální pohodlí, jste na správném místě!

Jaký model si vybrat? Vlna nebo syntetická vlákna?

Výběr modelu by měl vycházet z účelu daných ponožek. Dalším krokem však již bude čtení složení materiálu. Proč? Protože nám umožní poznat vlastnosti daného modelu! Ponožky Salewa vyrobené ze syntetických vláken jsou ideální do teplejšího počasí. Jejich rychleschnoucí vlastnosti umožňují efektivní odpařování vlhkosti, která se na pokožce vytvoří během cvičení. Tyto modely jsou také odolné proti oděru a mechanickému poškození. Díky přídavku elastických vláken a anatomickému členění ponožky dokonale padnou na nohu! V chladnějším počasí se vyplatí sáhnout po ponožkách Salewa vyrobených z vlny! Toto přírodní vlákno umožňuje udržovat optimální teplotu nohou. Ponožky dokonale izolují proti chladu a zároveň poskytují vysokou prodyšnost. Vlna je mimořádně jemná na dotek a nedráždí! Kolekce výrobce zahrnuje dámské i pánské ponožky Salewa Každý si tak najde model, který dokonale vyhovuje jeho individuálním preferencím a plánům!