top

Ponožky Dynafit

Ponožky Dynafit® jsou technické modely připravené pro milovníky běhu a rychlého zdolávání horských stezek. Podívejte se na krátké ponožky na léto a vysoké ponožky pro všechna roční období.
Zobrazení Mřížka Seznam

2 výrobky

 1. -20%
  Skialpové ponožky Dynafit FT Graphic Socks - royal purple/snow
  Skialpové ponožky Dynafit FT Graphic Socks - royal purple/snow
  včetně DPH 719Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 669Kč (+8%)
  Doporučená cena výrobce 900Kč (-20%)

  wish list

 2. -20%
  Skialpové ponožky Dynafit FT Graphic Socks - burgundy/snow
  Skialpové ponožky Dynafit FT Graphic Socks - burgundy/snow
  včetně DPH 719Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 669Kč (+8%)
  Doporučená cena výrobce 900Kč (-20%)

  wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

2 výrobky

Vymazat

Ponožky Dynafit pro běhání a seskoky padákem

Značka Dynafit je výrobcem, který každý výrobek vyrábí s důrazem i na ty nejmenší detaily. Nejinak je tomu u ponožek, které budou dokonalým doplňkem Boty Dynafit Tento malý prvek naší horské výbavy je často zanedbáván. To je chyba, protože ponožky Dynafit jsou pro naše pohodlí nesmírně důležité. Jsou jediné, které přicházejí do přímého kontaktu s pokožkou nohou. Proto se musí vyznačovat řadou vlastností, aby nás chránily před odřeninami, otlaky a podrážděním. Značka nabízí širokou škálu modelů pro běh a lyžování!

Moderní látky zaručují maximální pohodlí

Ponožky Dynafit jsou výrobky vyrobené z moderních syntetických tkanin. Díky tomu mají řadu funkcí, bez kterých není možné stezky pohodlně překonat. Ponožky jsou především rychleschnoucí a prodyšné. Díky tomu dokáží rychle absorbovat a odpařovat pot, který se na pokožce vytvoří při námaze, a zajišťují tak komfort suché pokožky. Ponožky díky vhodně zvolené tloušťce také izolují od chladu. Ponožky Dynafit mají také pokročilou konstrukci. Minimalizované ploché švy snižují riziko odřenin a podráždění na minimum. Díky tomu se nemusíme bát, že bychom při běhu nebo lyžování ztratili pohodlí. Mnoho ponožek má také funkční přídavky z merino vlny. To zajišťuje bakteriostatické vlastnosti, které zajišťují dlouhotrvající svěžest tkaniny. Nelze také nezmínit jeho vynikající termoregulační vlastnosti!

Ponožky Dynafit v nabídce horského obchodu 8a.cz

V našem internetovém obchodě najdete široký výběr ponožek Dynafit Specializované modely zajistí pohodlí při intenzivní námaze. Jsou ideální pro běžecké a skialpinistické výpravy. Široká nabídka modelů umožňuje vybrat si ponožky se správným střihem a úrovní tlumení. Kolekce zahrnuje dámské i Pánské ponožky Dynafit Každý si tedy najde něco pro sebe! Kvalitní zpracování je zárukou, že vám nové ponožky budou sloužit po mnoho aktivních sezón.