top

Poloautomatické mačky Salewa

Poloautomatické mačky Salewa zaručují trakci v náročném terénu. Když se v zimě vydáte na hory, vyplatí se postarat se o svou bezpečnost. Lehká a robustní konstrukce osloví pokročilé uživatele. Poloautomatické mačky Salewa lze přizpůsobit vaší obuvi.
Nenašli jsme žádné výrobky odpovídající Vašemu dotazu.
Vymazat

Poloautomatické mačky Salewa - moderní design

Poloautomatické mačky Salewa jsou modely, které jsou vyrobeny výhradně z pokročilých a moderních materiálů. Slitiny lehkých kovů totiž umožňují dosáhnout nízké hmotnosti a dostatečné pevnosti, což je při horských túrách zásadní. Značka Salewa používá nejkvalitnější slitinu 7075 T6, kterou příznivci outdooru dobře znají například z konstrukce trekingových holí. Poloautomatické sněžnice Salewa se rychle a snadno přizpůsobí a přizpůsobí vaší obuvi! Sněhové čepice zvyšují vaši bezpečnost a zabraňují hromadění sněhu a ledu kolem podrážek. Většina modelů má klasickou konstrukci s 12 zuby pro vynikající stabilitu a trakci v náročném terénu. Boty jsou navrženy tak, aby dlouho vydržely.

Přizpůsobte správné mačky své obuvi

Když milujeme hory a chceme je poznávat nejen v létě, musíme investovat do dobrého vybavení. Pouze takové nám poskytnou odpovídající bezpečnost. Většina z nás nejprve sáhne po vhodných botách a poté na ně nasadí mačky (například poloautomatické mačky Salewa). Pokud sáhnete po pokročilých modelech vysokohorské obuvi, určitě mají speciální vložky, které umožňují nosit pokročilejší modely než klecové. Vložky na patě vám umožní sáhnout po poloautomatických mačkách, zatímco pokud máte vložky i na přední straně, můžete vsadit na automatiku.

Podívejte se na poloautomatické mačky Salewa v nabídce našeho obchodu 8a.cz

Při výběru správného typu maček pro vaši obuv se vyplatí vsadit pouze na osvědčená řešení od ceněných výrobců. Ty byly testovány v těch nejnáročnějších podmínkách, díky čemuž poskytují ty správné vlastnosti, které turisté potřebují. V našem obchodě najdete mimořádně širokou nabídku zimního vybavení. Od raků po Salewa cepíny, které vám pomohou při pohybu v obtížném technickém terénu. Díky špičkovému zpracování vám vybrané poloautomatické mačky Salewa poslouží po mnoho intenzivních sezón. Vybraný model lze snadno a rychle přizpůsobit vašim botám. Nastavení se provádí bez použití nářadí a zabere jen několik okamžiků. Správná kombinace maček a bot vám umožní efektivní pohyb v horách v zimě.