top

Podsedlové brašny

Podsedlové brašny jsou skvělým způsobem, jak přepravovat zavazadla na kole, které nemá nosič. Nabízíme širokou škálu modelů, od malých podsedlových brašen pro krátké výlety až po velké podsedlové batohy pro cyklistické výlety.
Filtry (1)
Filtry
 1. fialový
Zobrazení Mřížka Seznam

1 výrobky

 1. -10%
  Podsedlová brašna Evoc Seat Bag S - multicolour
  Podsedlová brašna Evoc Seat Bag S - multicolour
  včetně DPH 519Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 529Kč -1%
  Doporučená cena výrobce 577Kč -10%

  wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

1 výrobky

Vymazat

Podsedlové brašny, dokonalé využití prostoru

Brašny namontované pod sedlem se hodí téměř na všechny typy kol. Díky své vysoké univerzálnosti jsou oblíbenou volbou pro silniční, MTB, trekingová a stále populárnější gravel kola. Většina modelů umožňuje rychlé nasazení a sejmutí brašny. U menších kol se k tomuto účelu často používá plastová spona, díky níž lze brašnu snadno odejmout a vzít s sebou, když městské kolo necháte na ulici. Větší podsedlové brašny mají systém popruhů a suchých zipů. Často se kombinuje s kompresními popruhy, které stabilizují celek při dynamičtější jízdě. Všechny modely jsou vyrobeny z velmi pevných materiálů, které vydrží stovky kilometrů provozu. V nabídce jsou také voděodolné podsedlové brašny, které poskytují plnou ochranu zavazadel před vodou. Je to ideální řešení pro všechny, kteří se vydávají na cesty bez ohledu na povětrnostní podmínky.

Jaká podsedlová brašna bude nejlepší?

Široký výběr modelů na jedné straně znamená, že je k dispozici mnoho různých řešení, na druhé straně však může ztížit výběr první podsedlové brašny. Nejdůležitější otázkou, kterou bychom si měli položit, je, k čemu budeme tašku používat. Bude to kompaktní model na krátký odpolední výlet, nebo hledáme propracovaný model, který pojme značné množství vybavení na dlouhý cyklistický výlet. Malé podsedlové brašny jsou ideální, když potřebujete místo na duši, klíče a malou svačinu. Díky kompaktním rozměrům těchto modelů je při jízdě téměř neucítíte. Většina z nich je uzavíratelná na zip, což zaručuje rychlý přístup k obsahu.

Velké podsedlové brašny jsou zcela samostatné tlusté podsedlové brašny, které se vyznačují velmi velkým objemem. Modely tohoto typu si oblíbili milovníci bikepackingu, tedy cestování na kole s minimem zavazadel. Toto řešení je ideální pro jakýkoli typ jízdního kola, protože nevyžaduje instalaci nosiče. K sedlu se připevňuje pomocí rozsáhlého systému popruhů a suchých zipů. Mimořádně důležitý je také celý systém kompresních popruhů, které umožňují stabilizovat jak samotnou brašnu, tak zavazadla uvnitř. Podsedlové brašny tohoto typu jsou k dispozici v různých velikostech, díky čemuž můžete jejich velikost dokonale přizpůsobit svým potřebám, od krátkých jednodenních výletů až po několikadenní výlety s minimálním zavazadlem.

Brašny, tašky a podsedlové brašny si můžete zakoupit v obchodě 8a.cz

Nabízíme široký výběr podsedlových brašen pro všechny cyklistické nadšence. Naše nabídka zahrnuje modely určené speciálně pro silniční, městská a MTB kola. Od praktických tašek na základní věci až po velké podsedlové brašny pro milovníky bikepackingu. V naší nabídce najdete pouze výrobky nejzkušenějších značek. Díky tomu je každý model propracován do nejmenších detailů. Pevné materiály, kvalitní zámky, přezky a popruhy a spolehlivé upevňovací systémy tvoří propracovaný celek, který nás nezklame na krátkých ani dlouhých cestách.