top

Péřové bundy Rab

Péřové bundy RAB® jsou nejkvalitnější izolací v mnoha provedeních! Objevte barevné péřové bundy s přírodní husí a kachní výplní - pro muže i ženy. Tenčí a silnější, ideální pro vícedenní dobrodružství a arktické mrazy.
Zobrazení Mřížka Seznam

59 výrobky

na stránce
 1. -36%
  Péřová bunda Rab Mythic Alpine Jacket - orion blue

  wish list

 2. -37%
  Péřová bunda Rab Electron Pro - orion blue

  wish list

 3. -38%
  Péřová bunda Rab Microlight Jacket - zest

  wish list

 4. -40%
  Bunda Rab Mythic Alpine Light Jacket - marmalade

  wish list

 5. -38%
  Bunda Rab Neutrino Pro Down Jacket - marmolade

  wish list

 6. -40%
  Péřová bunda damska Rab Valiance Jacket - black

  wish list

 7. -39%
  Dámská péřová bunda Rab Valiance Parka - deep inky

  wish list

 8. -33%
  Bunda Rab Nebula Pro Jacket - oxblood red

  wish list

 9. -40%
  Bunda Rab Cirrus Alpine Jacket - ink

  wish list

 10. -38%
  Péřová bunda Rab Electron Pro Jacket - ink

  wish list

 11. -35%
  Péřová bunda Rab Axion Pro Jacket - ascent red

  wish list

 12. -42%
  Dámská bunda Rab Microlight Jacket - deep heather

  wish list

 13. -15%
  Bunda Rab Cirrus Flex 2.0 Hoody - steel

  wish list

 14. -39%
  Dámská bunda Rab Nebula Pro Jacket - beluga

  wish list

 15. -39%
  Bunda Rab Nebula Pro Jacket - beluga

  wish list

 16. -40%
  Péřová bunda Rab Microlight Jacket - black

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

59 výrobky

na stránce
Vymazat

Puchýřová bunda Rab od odborníků

Britská značka Rab s horolezeckým rodokmenem je nejznámější díky svým zatepleným bundám. Důvod? Nejvyšší kvalita zpracování, neomezující střih a použití nejlepších surovin. Díky tomu poskytují péřové bundy Rab vynikající izolaci proti chladu za všech podmínek. Značka navíc díky svému širokému portfoliu produktů snadno uspokojí potřeby všech turistů. Najdete zde lehké péřové svetry, bundy se syntetickou izolací Cirrus™ a také modely vybavené hydrofobním prachovým peřím do těch nejnáročnějších podmínek. Všechny tyto bundy jsou nejvyšší kvality a jsou propracované do nejmenších detailů. Tyto bundy jsou teplé, lehké, sbalí se do malého balení a poskytnou vám podporu, kterou potřebujete k tomu, abyste zůstali aktivní.

Prachová výplň zaručuje vynikající izolaci

Turismus je bezpochyby jedním z největších inovátorů na trhu s oblečením. Každou sezónu se objevují nové technologie, které uživatelům poskytují pohodlí a další funkce. Dosud však nebylo vynalezeno nic, co by se mohlo vyrovnat nejvyšší kvalitě. Puchové bundy jsou vyplněny vysoce odolnou surovinou. Díky tomu se mezi naším tělem a vnější vrstvou bundy udrží velké množství vzduchu. Výsledek? Vynikající izolační vlastnosti i při extrémně nízkých teplotách. V portfoliu značky najdete také modely, které díky vhodné impregnaci eliminují největší nevýhodu prachového peří. Díky tomu výplň při kontaktu s vlhkostí neztrácí své izolační vlastnosti a za mokra rychleji schne. Puchové bundy Rab jsou také vyráběny proetickým a ekologickým způsobem. Puch splňuje normu RDS, která je zárukou humánního zacházení s ptáky. Voděodolná úprava DWR neobsahuje PFC a materiály jsou často recyklovány.

Nabídka péřových bund v obchodě 8a.cz

V nabídce našeho internetového obchodu najdete mnoho modelů bund od tohoto renomovaného výrobce. Od lehkých péřových svetrů, které se osvědčí jako další izolační vrstva, až po silné klasické péřové bundy pro výpravy do neznáma. Ať už je venku chladno nebo mráz, zateplená bunda Rab bude perfektní volbou. Ekologická konstrukce a špičkové zpracování zaručují maximální podporu za všech podmínek. Kolekce zahrnuje pánské a dámské péřové bundy Rab. Díky tomu si každý najde svůj model!