top

Péřové bundy Patagonia

Péřové bundy PATAGONIA ® jsou vyrobeny s maximální péčí o životní prostředí. Vyberte si model vyplněný přírodním, eticky získávaným prachovým peřím nebo technickou, recyklovanou syntetickou izolací.
Zobrazení Mřížka Seznam

28 výrobky

na stránce
  1. -35%
    Dámská bunda Patagonia Nano-Air Hoody - sound blue

    wish list

  2. -35%
    Bunda Patagonia Nano-Air Hoody - basin green

    wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

28 výrobky

na stránce
Vymazat

Puchové bundy Patagonia, navržené v kanceláři americké značky, se vyznačují nadčasovým designem. Když sáhnete po jednom z nich, můžete si být jisti, že jeho střih dlouho nevyjde z módy a styl bude stejně aktuální jako nyní. Všichni příznivci minimalistického designu budou spokojeni nejen díky vizuální stránce bund, ale také díky jejich funkční jednoduchosti. Kromě toho jsou péřové bundy Patagonia vynikající volbou pro ty, kteří hledají oblečení, které nejen funguje, ale také neškodí!

Patagonia - péřové bundy vyrobené v souladu s přírodou

Americká značka je proslulá svou snahou o ochranu přírody. Také její výrobky jsou vytvářeny v duchu úcty k přírodě, aby jejich výroba měla co nejmenší negativní dopad na životní prostředí. Péřové bundy Patagonia nejsou výjimkou. Přírodní izolace se získává humánním způsobem. Na proces chovu hus a získávání peří dohlíží nezávislá organizace. Díky tomu si můžeme být jisti, že peří použité v bundách této značky pochází z chovu, který splňuje přísné podmínky. Nejvyšší kvalita náplně zajišťuje vynikající funkční vlastnosti. Péřové bundy Patagonia také ve velké míře využívají recyklované materiály. Vnější vrstva a obložení jsou často vyrobeny z recyklovaných surovin, čímž se snižuje problém s odpadem i rychlá spotřeba surovin. Oblečení této značky dokonale kombinuje ochranu životního prostředí, pohodlné používání a skvělý vzhled.

Dokonalé péřové bundy Patagonia

Populární péřové bundy nabízejí i další výrobci, například Marmot nebo Salewa Tyto modely jsou nejlehčí možností, jak se zahřát v chladných dnech. Návrhy společnosti Patagonia vynikají tím, že jsou klasické a zároveň ekologické. Přírodní izolace dokonale zachycuje ohřátý vzduch a vytváří silnou izolační vrstvu. Současně je samotné peří velmi lehké, což se projevuje v extrémně nízké hmotnosti. Nabízí také možnost složení celku do malé velikosti. V nabídce internetového obchodu 8a.cz v internetovém obchodě najdete celou řadu péřových bund Patagonia, které dokonale splynou s ostatním oblečením. Připravte se na nízké teploty s bundami Patagonia Je to oblíbená volba všech milovníků hor a nadšenců, kteří hledají výrobky vyrobené s větším ohledem na životní prostředí - nechť je i vaše!