top

Péřové bundy Arcteryx

Péřové bundy ARCTERYX® jsou ideální volbou pro milovníky horských aktivit, kteří hledají výrobek nejvyšší kvality. Peří je přirozená, nejlehčí a zároveň nejúčinnější izolace používaná v technickém oblečení - zde se používá v prémiových bundách pro muže a ženy.
Zobrazení Mřížka Seznam

20 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

20 výrobky

Vymazat

Puchové bundy Arcteryx - dokonale zpracované

Všechny péřové bundy Arcteryx mají společné nejen použití přírodní izolace, ale také mimořádnou pozornost věnovanou nejlepšímu možnému výběru dalších materiálů. Vnější vrstva musí být co nejlehčí a nejtenčí a zároveň musí dokonale držet peří na místě a nepropouštět ho ven. Podšívka by neměla způsobovat nepříjemné pocity při styku s pokožkou. Přísný výběr materiálů, které lze v daném modelu použít, vede k extrémně lehkým bundám, které lze snadno sbalit do malé přepravní tašky. Díky všem těmto vlastnostem jsou péřové bundy Arcteryx jsou ideální volbou pro expedice, kde potřebujete výrazně zmenšit velikost zavazadla.

Puchové bundy s výplní - ideální volba pro chladnější část roku

Aby péřové bundy Arcteryx poskytovaly rovnoměrnou izolaci, je izolace umístěna ve speciálně navržených komorách po celém jejich povrchu. Díky charakteristickému prošívání je zateplená bunda rozpoznatelná už z dálky. Nejteplejší modely, ve kterých je použito větší množství prachového peří, fungují dobře i při nejnižších teplotách. Mrazivé dny v horách jsou jejich pravým živlem. Tenčí péřové bundy Arcteryx jsou ideální volbou pro chladnější dny v přechodných ročních obdobích. V extrémních podmínkách je lze použít jako další hřejivou vrstvu. Kanadský výrobce ve své nabídce často kombinuje syntetickou izolaci a přírodní prachové peří v jednom modelu. Optimálně umístěné panely umožňují ještě účinnější odvod vlhkosti a zároveň zaručují zvýšenou izolaci tam, kde je to nejvíce potřeba.

Puchové bundy Arcteryx v internetovém obchodě 8a.cz

V nabídce našeho internetového obchodu najdete mnoho pokročilých modelů péřových bund od kanadského výrobce. Jak ty lehčí, tak nejteplejší modely pro extrémní teploty. Bez ohledu na vaši volbu sáhnete po maximálně zušlechtěném produktu. Ten vám poskytne nejen ochranu před chladem, ale také maximální volnost pohybu. Abyste si mohli užívat maximální pohodlí při zimních aktivitách! Výrobce nabízí také bundy se syntetickou výplní, které jsou ideální do vlhkých podmínek. Díky možnosti rychlého sušení budou ideálním společníkem na krátké i delší výpravy.