top

Pánské turistické košile

Pánské turistické košile znamenají pohodlí a jedinečný styl při túrách po stezkách. Moderní materiály a tradiční střih zajišťují výjimečný výkon. Podívejte se na pánské turistické košile pro různá roční období.
Zobrazení Mřížka Seznam

43 výrobky

  1. -40%
    Turistická košile Maloja Passo - shade

    wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

43 výrobky

Vymazat

Pro koho jsou pánské turistické košile určeny?

Klasické košile s límečkem možná zmizely ze stezek už před mnoha lety, ale díky jejich výhodám se vracejí s novými generacemi turistů. Nyní se objevuje trend, který jim přináší stále větší popularitu. Pánské turistické košile nosí nejen starší milovníci tradičního stylu, ale i mladí adepti turistiky, kteří chtějí vyniknout jedinečným stylem. Klasický střih, límeček, perfektně střižené rukávy a zapínání na knoflíky jsou vlastnosti, které je odlišují od nejoblíbenějších triček nebo polokošil. Pokud jde o barvy, je zde také velmi velký výběr. Díky tomu si můžeme vybrat model, který se perfektně hodí k našemu stylu, bez ohledu na to, zda cestujeme s klasickým turistickým batohem s rámem, který ještě pamatuje dobu z předchozí éry v turistice nebo vybíráme nejnovější modely s křiklavými barvami, vyrobené z nejnovějších materiálů.

Jaké jsou výhody pánských turistických košil?

Určitě první výhodou, která je vidět na první pohled, je skvělý, stylový vzhled. V kombinaci s trekovými kalhotami vytvoří celek sadu, ve které se vydáme nejen na cestu, ale rádi ji budeme nosit každý den, kdy potřebujeme zvýšené pohodlí. Kromě toho mají turistické košile četné výhody při použití na stezce. Když slunce zahřeje krk, stačí si nasadit límec, který poskytne účinnou ochranu před spalujícími paprsky. V horkých dnech jsou skvělé i knoflíky, které umožňují rozepnout pánskou turistickou košili a výrazně zvýšit ventilaci. Takovou možnost vám žádné moderní tričko nedá. Další výhodou mnoha modelů košil je tradiční náprsní kapsa, která se vám bude hodit, když to budete nejméně čekat. Umožní vám uložit drobné předměty, kdykoli potřebujete mít volné ruce. Vejde se do něj klíč od auta, platební karta nebo kompas. Otevřená kapsa je perfektním úkrytem, ​​pokud si potřebujete jen na chvíli něco odložit, a ty vybavené knoflíkem nebo zipem budou perfektní pro uložení drobností po celou dobu cesty.

Jakou pánskou turistickou košili si vybrat - s dlouhým nebo krátkým rukávem?

Volba délky rukávu je nejčastěji závislá na teplotě. Pánská turistická trička s krátkým rukávem jsou v teplejší části roku oblíbenou volbou. Jsou perfektní na výlety a výpravy v letních vedrech, nabízejí optimální ventilaci. Turistické košile s dlouhým rukávem jsou dobrou volbou pro přechodná období. V závislosti na tloušťce a vlastnostech použitého materiálu dokážou celkem účinně chránit před prochladnutím. Tenčí verze zase mohou poskytnout vynikající ochranu před sluncem. Pro ty, kteří hledají všestranná řešení, budou skvělou volbou pánské košile s ohrnutými rukávy. Díky tomu lze jeho délku dokonale přizpůsobit aktuálním podmínkám na stezce. Knoflíky na rukávech umožňují jejich pohodlné ohrnutí a zajištění proti sklouznutí.

Jaké materiály se používají u pánských turistických košil?

Moderní košile také využívají nejlepší dostupné technické materiály. Extrémně lehké vazby ze syntetických vláken nabízejí vysokou pevnost při zachování velmi nízké hmotnosti. Taková řešení fungují nejlépe na stezkách. Vybrané pánské turistické košile jsou vyrobeny z látek s přídavkem elastických vláken, které zajišťují ještě větší volnost pohybu. Dlouhé rukávy nás v tomto případě nebudou vůbec omezovat. V zimních košilích se často používají látky, které vypadají a působí jako klasické flanelové košile. Poskytují skvělé tepelné vlastnosti, a proto jsou často vybírány pro chladnější jarní a podzimní dny.

Proč zvolit pánskou značkovou turistickou košili?

V současné době je na trhu mnoho turistických košil různých střihů a materiálů. Ne všechny jsou však stejné, pokud jde o komfort používání a technické vlastnosti. V této věci se rozhodně vyplatí spolehnout se na specialisty v oblasti outdoorového oblečení, kteří mají s výrobou pánských turistických košil bohaté zkušenosti. To je zárukou, že při jejich výrobě byly použity materiály s vysokou prodyšností a odolností potřebnou pro horské stezky. Výběrem známé outdoorové značky si tričko užijeme po dlouhou dobu při četných výletech do terénu.