top

Pánské sandály Keen

Pánské sandály Keen jsou kombinací pohodlí a skvělé použitelnosti. Rozmanitá konstrukce sandálů je ideální pro dlouhé treky i aktivity u vody.
26
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

26 položek

na stránce
 1. -10%
  Sandály Keen Newport - bison
  Sandály Keen Newport - bison
  3 113 Kč 3 459 Kč

  wish list

 2. -10%
  Trekingové sandály Keen Rapids H2 - black/steel grey

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

26 položek

na stránce

Pánské sandály Keen jsou dokonalou kombinací odvětrávání a bezpečnosti

První sandály Keen byly vytvořeny s myšlenkou bezpečného překonávání terénních cest. Dodnes je většina kolekce vytvořena s ohledem na milovníky pěší turistiky a trekingu. Systém Keen.Protect, patentovaný značkou Keen, poskytuje bezpečnější způsob křížení cest. Ačkoli se řešení spočívající v použití přídavné gumové krytky špičky v přední části sandálu zdá být intuitivní, byl to až americký výrobce, kdo takovou konstrukci zpopularizoval. Díky tomu se nemusíte vzdávat ani vysoké úrovně větrání, ani ochrany prstů před zraněním. Pánské sandály Keen jsou boty stvořené pro letní výlety, ať už se jedná o delší pobyt ve stanu nebo několikadenní trek na stezce. Mohou nahradit žabky i turistické boty.

Keen - pánské sandály určené pro rozmanité aktivity

Ačkoli v nabídce značky Keen nenajdete ohromující množství modelů, jednotlivé modely se mohou lišit v důležitých detailech. Nejdůležitější z nich je jistě materiál použitý na řemínky. Milovníci klasické trekové obuvi jistě ocení možnost výběru kožených sandálů Keen. To je poklona tradicionalistům. Kromě toho takové řešení velmi dobře funguje při delších túrách. Přírodní kůže má vynikající užitné vlastnosti. U lehčích modelů se používají velmi pevné a zároveň lehčí syntetické popruhy. Celek se obvykle přizpůsobí noze pomocí pásku se zátkou. Díky tomu je nazouvání a vyzouvání sandálů otázkou několika sekund. Některé modely jsou vhodné i pro použití ve vodě. Díky tomu se můžete bezpečně brodit v horském potoce, pohodlně se procházet po břehu jezera nebo sandály používat při výletech na kánoi, aniž byste je museli neustále chránit před promočením.

Pánské sandály Keen koupit v obchodě 8a.cz

Hledáte spolehlivou obuv na letní výlety a expedice? Vzdušná obuv od amerického výrobce je vynikající volbou do vysokých teplot. Výborné odvětrávání, perfektní zpracování a kvalitní materiály tvoří celek, který se na trase osvědčí. Oblíbenou volbou pro každodenní nošení jsou také pánské sandály Keen. To vše díky jejich odolnosti a celodennímu pohodlí. V obchodě 8a.cz nabízíme pouze originální obuv Keen, která uspokojí i ty nejnáročnější turisty.