top

Pánské boty s možností připnutí poloautomatických maček

Pánské poloautomatické kramfleky jsou specializovanou obuví, která se dobře osvědčuje v náročných podmínkách. V něm je zdolávání horských výzev mnohem pohodlnější.
Zobrazení Mřížka Seznam

48 výrobky

na stránce
 1. -33%
  Vysokohorské boty Garmont Tower 2.0 GTX - red/black

  wish list

 2. -10%
  Boty La Sportiva Trango Tech GTX - black/yellow

  wish list

 3. -35%
  Pánské boty Scarpa Triolet GTX - tonic

  wish list

 4. -10%
  Vysokohorská obuv Scarpa Charmoz HD - shark/orange

  wish list

 5. -26%
  Boty na hory Kayland Cross Mountain GTX - gr/org

  wish list

 6. -26%
  Boty GORE-TEX Kayland Stellar AD GTX - black/red

  wish list

 7. -33%
  Boty Scarpa Ribelle Tech 2.0 HD - black/orange

  wish list

 8. -31%
  Horolezecké boty Garmont Pinnacle GTX - black

  wish list

 9. -22%
  Boty Montura Vertigo Leather GTX - brown/anthracite

  wish list

 10. -38%
  Horolezecké boty Garmont G-Radikal GTX - orange/red

  wish list

 11. -23%
  Horolezecké boty Salewa Vultur EVO GTX - black/cactus

  wish list

 12. -29%
  Boty Salewa Crow GTX - cactus/sulphur spring

  wish list

 13. -20%
  Vysokohorské boty Hanwag Friction II GTX - black

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

48 výrobky

na stránce
Vymazat

Značkové pánské boty s možností připnutí poloautomatických maček

Mnoho známých výrobců nabízí širokou škálu horských a horolezeckých bot pro milovníky zdolávání horských vrcholů. Zákazníci mohou vybírat z lehčích modelů, které jsou ideální pro technické trasy, i ze sofistikovanějších modelů. Ty druhé poskytují plnou ochranu nohou před chladem ve vyšších nadmořských výškách. Značkové pánské boty s možností připnutí poloautomatických maček zaručují optimální tuhost celé konstrukce a velmi dobré přizpůsobení mačkám nošeným na expedici. V této věci se nevyplatí snižovat své požadavky. Vhodně zvolená obuv, která se vyznačuje pevností a precizností výroby, je zodpovědná za zajištění bezpečnosti při následných krocích v nepříznivých podmínkách.

Pevné pánské boty s možností připnutí poloautomatických maček

Výběr obuvi vhodné pro horské aktivity je velmi široký. Pánské boty s možností připnutí poloautomatických maček by však měly mít specifické parametry. Jsou mezi nimi jak nejpokročilejší konstrukce, které si vybírají profesionálové, tak modely, které preferují turisté hledající obuv pro překonávání poněkud náročnějšího terénu. Tento typ obuvi se vyznačuje především speciálním zadním panelem, který umožňuje použití úchytu na mačky. Tyto modely jsou vhodné pro poloautomatické mačky, které se upevňují vpředu pomocí tradičního úchytů a popruhů. Toto řešení zaručuje výrazně vyšší tuhost než v případě turistických maček. Pánské boty s možností připnutí poloautomatických maček lze použít jak na turistiku, tak na lezení, a jsou proto velmi univerzální. Boty tohoto typu jsou vynikající volbou pro mírně pokročilé milovníky hor, kteří se vydávají do náročnějšího terénu.

Pánské boty s možností připnutí poloautomatických maček - vlastnosti

Když se vydáváte na trek do náročnějších podmínek a chcete zvýšit svou bezpečnost při zdolávání kilometrů, měly by být součástí vaší výbavy pánské boty s možností připnutí poloautomatických maček. Mnoho výrobců nabízí extrémně lehkou a přitom vysoce odolnou konstrukci bot, jejichž další vlastnosti mají přímý vliv na bezpečnost vašeho treku. Horolezecké modely těchto bot mají speciálně tvarovaný panel umístěný na patě. Další výhodou je konstrukce celé boty, která je vhodná pro použití s poloautomatickými mačkami, protože si zachovává odpovídající tuhost.

Další výkonnostní vlastnosti, které pánské boty s možností připnutí poloautomatických maček obvykle mají

Kromě toho, že pánské boty pro poloautomatické mačky umožňují připevnění konstrukce s hroty, mají i řadu dalších užitečných vlastností. Svršek může být vyroben z kůže a pak ukazuje schopnost poskytovat prodyšnost, kromě toho, že vypadá velmi působivě. Vzhledem k tomu, že tento typ bot je určen pro nošení ve vlhkém prostředí a náročných podmínkách, mnoho výrobců se rozhodlo použít další řešení na ochranu proti poškození a rychlému promočení. Za tímto účelem jsou modely obohaceny o vložky, které zvyšují odolnost klíčových částí, a o membrány, které brání pronikání vlhkosti dovnitř.

Pánské boty s možností připnutí poloautomatických maček bez maček?

Tvar pánských bot s možností připnutí poloautomatických maček dobře funguje s mačkami, ale také výborně funguje sólo. Taková obuv s dodatečným řešením ochrany proti promočení může čelit i výzvám náročnějšího terénu. Pokud má bota membránu, například gore-tex, je velmi těsná a zabraňuje vniknutí vody a sněhu dovnitř boty. Kromě toho však také umožňuje únik vlhkosti ven. Díky tomu se u nohou udržuje příjemné suché klima a rozhodně se zvyšuje komfort následných kroků. Gumová obsázka je skvělou ochranou proti sněhu a blátu. Poskytuje také vynikající ochranu proti náhodnému poškození ledem nebo kameny.

Pánské boty s možností připnutí poloautomatických maček na 8a.cz

Mnoho světových výrobců má ve svém sortimentu pánské boty s možností připnutí poloautomatických maček. Můžete je snadno porovnat na 8a.cz. Obchod nabízí mimo jiné značky jako Montura, Zamberlan nebo Scarpa. Každý, kdo hledá tento typ obuvi, najde model, který dokonale odpovídá jeho očekáváním.