top

Pánské boty s možností připnutí poloautomatických maček

Pánské poloautomatické kramfleky jsou specializovanou obuví, která se dobře osvědčuje v náročných podmínkách. V něm je zdolávání horských výzev mnohem pohodlnější.
44
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

44 položek

na stránce
 1. -10%
  Horolezecké boty Garmont Pinnacle GTX - black

  wish list

 2. -14%
  Horolezecké boty Scarpa Ribelle HD - blue/ocean

  wish list

 3. -14%
  Horolezecké boty Scarpa Ribelle HD - tonic/black

  wish list

 4. -8%
  Boty Scarpa Ribelle Tech 2.0 HD - black/orange

  wish list

 5. -18%
  Horské boty Zamberlan Dufur GTX RR - black/yellow

  wish list

 6. -18%
  Boty Zamberlan Baltoro GTX - royal blue/black

  wish list

 7. -10%
  Vysokohorské boty Hanwag Friction II GTX - black

  wish list

 8. -10%
  Boty Salewa Crow GTX - cactus/sulphur spring

  wish list

 9. -10%
  Horolezecké boty Salewa Vultur EVO GTX - black/cactus

  wish list

 10. -13%
  Boty Montura Vertigo Leather GTX - brown/anthracite

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

44 položek

na stránce

Značkové pánské poloautomatické kramfleky

Mnoho známých výrobců nabízí širokou škálu horských a vysokohorských bot pro milovníky zdolávání horských vrcholů. Zákazníci mohou vybírat z lehčích provedení, která jsou ideální pro technické trasy, i ze sofistikovanějších modelů. Ty poskytují plnou ochranu nohou před chladem ve vyšších nadmořských výškách. Značková pánská obuv pro poloautomatické mačky zaručuje optimální tuhost celé konstrukce a velmi dobré přizpůsobení mačkám nošeným na expedici. V této věci se nevyplatí snižovat své požadavky. Vhodně zvolená obuv, která se vyznačuje pevností a precizností výroby, je zodpovědná za zajištění bezpečnosti při následných krocích v nepříznivých podmínkách.

Pevné pánské poloautomatické kramfleky

Výběr obuvi vhodné pro horské aktivity je velmi široký. Pánská obuv pro poloautomatické mačky by však měla mít specifické parametry. Jsou mezi nimi jak nejpokročilejší konstrukce, které si vybírají profesionálové, tak modely, které preferují turisté hledající obuv pro překonávání poněkud náročnějšího terénu. Tyto modely jsou vhodné pro poloautomatické mačky, které se upevňují vpředu pomocí tradiční klece a popruhů. Toto řešení zaručuje výrazně vyšší tuhost než v případě košíkových maček. Poloautomatické pánské boty s kramfleky lze použít jak na turistiku, tak na lezení, a jsou proto velmi univerzální. Boty tohoto typu jsou vynikající volbou pro mírně pokročilé milovníky hor, kteří se vydávají do náročnějšího terénu.

Pánské poloautomatické krampové boty - specifika

Když se vydáváte na trek do náročnějších podmínek a chcete zvýšit svou bezpečnost při zdolávání kilometrů, měly by být součástí vaší výbavy pánské poloautomatické kramfleky. Mnoho výrobců nabízí extrémně lehkou a přitom vysoce odolnou konstrukci bot, jejichž další vlastnosti mají přímý vliv na bezpečnost vašeho treku. Vysokohorské modely těchto bot mají speciálně tvarovaný panel umístěný na patě. Další výhodou je konstrukce celé boty, která je vhodná pro použití s poloautomatickými mačkami, protože si zachovává odpovídající tuhost.

Další výkonnostní vlastnosti, které pánské poloautomatické kramfleky obvykle mají

Kromě toho, že pánské boty pro poloautomatické mačky umožňují připevnění konstrukce se zuby, mají i řadu dalších užitečných vlastností. Svršek může být vyroben z kůže a pak ukazuje schopnost poskytovat prodyšnost, kromě toho, že vypadá velmi působivě. Vzhledem k tomu, že tento typ bot je určen pro nošení ve vlhkém prostředí a náročných podmínkách, mnoho výrobců se rozhodlo použít další řešení na ochranu proti poškození a rychlému promočení. Za tímto účelem jsou modely obohaceny o vložky, které zvyšují odolnost klíčových částí, a o membrány, které brání pronikání vlhkosti do interiéru.

Mužské poloautomatické krampové boty bez kramlí?

Tvar pánské poloautomatické krampové boty dobře funguje s pevnými kramfleky, ale také výborně sólo. Taková obuv s dodatečným řešením ochrany proti promočení může čelit i výzvám náročnějšího terénu. Pokud má bota membránu, například gore-tex, je velmi těsná a zabraňuje vniknutí vody a sněhu dovnitř boty. Kromě toho však také umožňuje únik vlhkosti ven. Díky tomu se u nohou udržuje příjemné suché klima a rozhodně se zvyšuje komfort následných kroků. Gumová bota je skvělou ochranou proti sněhu a blátu. Poskytuje také vynikající ochranu proti náhodnému poškození ledem nebo kameny.

Mužské poloautomatické krampové boty na 8a.cz

Mnoho světových výrobců má ve svém sortimentu pánské poloautomatické kramfleky. Můžete je snadno porovnat na 8a.cz. Obchod nabízí mimo jiné značky jako Montura, Zamberlan nebo Scarpa. Každý, kdo hledá tento typ obuvi, najde model, který dokonale odpovídá jeho očekáváním.