top

Pánské běžecké ponožky

Pánské běžecké ponožky jsou vyrobeny tak, aby chránily vaše nohy před odřeninami i povětrnostními podmínkami. Díky technickým materiálům jsou také prodyšné.
Zobrazení Mřížka Seznam

156 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

156 výrobky

Vymazat

Pánské běžecké ponožky - pohodlná konstrukce

Ponožky se mohou zdát jako nedůležitá součást běžeckého oblečení. Pohodlí nohou však do značné míry závisí na nich. Správná flexibilita umožňuje pohodlné usazení na noze a zároveň stabilitu modelu. Sníží se tak riziko nepříjemného sklouzávání ponožek. Důležitý je také jejich střih. Pánské běžecké ponožky jsou navrženy tak, aby se přizpůsobily tvaru mužských chodidel. Většina modelů používá ploché švy a bezešvou konstrukci i v oblasti prstů. Díky takovému řešení není při dalším kroku nepříjemný tlak. Některé ponožky mají navíc speciální panely, které vhodně podpírají Achillovu šlachu, což snižuje riziko poranění chodidla.

Vlastnosti pokročilých vláken v pánských běžeckých ponožkách

Pánské běžecké ponožky mají díky svému charakteru vysokou prodyšnost. Aby byla tato vlastnost zaručena, vyrábějí je návrháři z vhodných materiálů. Nejoblíbenější volbou jsou syntetické materiály. Polyester nebo polyamid odvádí vlhkost od pokožky, takže klima kolem pokožky zůstává dlouho příjemně suché. Pocení, ke kterému dochází při tréninku v oblasti chodidel, nezpůsobuje velké nepohodlí. Aby vám ponožky sloužily co nejdéle, jsou vyztuženy nylonovými vlákny. Vyznačují se zvýšenou odolností proti oděru a jinému mechanickému poškození. Vláknem, které je často součástí materiálového složení ponožek, je také elastan nebo lycra. Díky tomu se celek stává pružnějším. Díky modelům z naší nabídky bude vaše noha při tréninku cítit vysoký komfort.

Pánské běžecké ponožky pro různá roční období

Trénujete po celý rok? V našem obchodě si můžete vybrat ty správné ponožky pro různé povětrnostní podmínky. Nabízíme modely, které poskytují vysokou izolaci proti chladu, i modely, jejichž konstrukce zajišťuje maximální prodyšnost. Tímto způsobem budete chráněni před prochladnutím i přehřátím. Oba scénáře způsobují nepříjemné pocity při cestě do místa ubytování. Další důležitou vlastností je výška modelu. Při tréninku za slunečného dne volte nízké modely. Když je venku zima, vysoké ponožky skvěle izolují lýtka od chladu. A co když prší? Pak sáhněte po modelech s membránou. Na dlouhou dobu zablokují přístup vody do oblasti nohou.

Pánské běžecké ponožky - výrobci a design

Pokud hledáte kvalitní ponožky, jste na správném místě. V našem obchodě najdete široký výběr modelů špičkových značek. Bridgedale nebo Dynafit jsou jen některé z nich. Návrháři těchto světoznámých značek dbají na to, aby pánské běžecké ponožky poskytovaly noze skvělou oporu při zdolávání dalších kilometrů trasy. Navíc nezapomněli ani na vhodný styl. Modely mají sportovní provedení s barevně značenými panely. Různé vizuální aspekty vám umožní najít modely, které budou dokonale ladit s vaším běžeckým outfitem.