top

Pánské batohy

Pánské batohy jsou ideální na výlety do přírody, každodenní dojíždění nebo večerní trénink. Nabízíme široký výběr pánských batohů, které jsou vhodné jak na horské stezky, tak do městského shonu.
933
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 933

na stránce
 1. -3%
  Batoh na notebook Fjallraven Skule 28 - red gold

  wish list

 2. -20%
  Běžecký batoh Grivel Mountain Runner EVO 5 - yellow

  wish list

 3. -20%
  Batoh Helly Hansen Transistor 30 Backpack - black

  wish list

 4. -20%
  Turistický batoh Lowe Alpine AirZone Trek 28 - black

  wish list

 5. -3%
  Trekový batoh Fjallraven Keb 72 - storm/dark navy

  wish list

 6. -3%
  Městský batoh Fjallraven Raven 28 - port

  wish list

 7. -3%
  Batoh na notebook Fjallraven Raven 20 - port

  wish list

 8. -8%
  Trekingový batoh Tatonka Yukon 60+10 - teal green

  wish list

 9. -8%
  Turistický batoh Tatonka Norix 32 - blue

  wish list

 10. -8%
  Batoh na notebook Tatonka City Pack 22- blue zig zag

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 933

na stránce

Pánské batohy jsou pohodlné za každé situace

Batohy pro muže nabízejí mimořádně širokou škálu modelů pro různé úkoly. Většina z nich jsou outdoorové modely, které vám umožní vzít si potřebné vybavení kamkoli s sebou. Velký pánský turistický batoh poskytuje dostatek prostoru pro jídlo a vybavení na vícedenní výpravy. Malé pánské batohy se zase hodí pro dynamické sporty a všude tam, kde je důležitá nízká hmotnost. Taktické batohy pro muže se vyznačují vysokou odolností. V případě modelů do práce nebo do školy se pánské batohy obvykle vyskytují v tlumených barvách, díky čemuž si zachovávají vysokou univerzálnost. Pokud jde o pánské sportovní batohy, je nabídka barev mnohem pestřejší a snadno najdeme modely v poutavých barvách. V případě modelů používaných v horách je to dokonce velmi žádoucí vlastnost, která nám umožňuje snadnější lokalizaci na pozadí šedých svahů nebo skal.

Který pánský sportovní batoh si vybrat?

Pánské batohy jsou často navrženy s ohledem na konkrétní sport nebo aktivitu. Výrobce nejčastěji od začátku deklaruje, k jakému účelu je daný model určen. Proto ať už jste běžec, milovník trekingu, cyklista, vášnivý lyžař nebo horolezec, výběr správného pánského batohu pro vás nebude žádný problém. Každý z nich má funkce potřebné pro určitou činnost. Pružné kapsy na láhve, nástavce na lyže, popruhy na cepíny nebo oddělené přihrádky na spací pytel jsou jen některé z prvků, které najdete v pánských batozích. Velmi oblíbené jsou také pánské sportovní batohy určené pro dlouhé dojíždění na trénink. Tyto všestranné modely si dobře poradí i ve městě. Do pánského batohu na cvičení se skvěle vejde oblečení potřebné na cvičení.

Moderní pánský batoh do práce

Pánské batohy od předních outdoorových značek jsou stále častěji využívány na denní bázi. Díky jejich snadnému používání je používá stále více lidí pracujících v kancelářích. Tento trend samozřejmě nezůstal bez povšimnutí velkých výrobců. Návrháři špičkových značek každoročně připravují kolekce modelů připravených speciálně pro práci. Pánský business batoh propracovaný do nejmenšího detailu úspěšně kombinuje minimalistický, moderní design s vysokou odolností a plnou funkčností. Je to zkrátka moderní pánský batoh na notebook a všechny další věci potřebné během náročného dne, který se vyznačuje vysokou odolností a pohodlím při nošení. Pánský batoh do práce ve stylu horolezeckého nebo horolezeckého modelu osloví všechny milovníky hor, kteří musí trávit dlouhé dny za stolem.