top

Pánská obuv

Pánská turistická a cestovní obuv na jednodušší trasy i náročnější trasy. Vhodně zvolená horská a trekingová obuv zajistí vašim nohám maximální pohodlí i na těch nejdelších trasách.
30
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

30 položek

na stránce
 1. -20%
  Vysokohorské boty Garmont Tower 2.0 GTX - red/black

  wish list

 2. -20%
  Trekingové boty Garmont Syncro Light Plus GTX - brown

  wish list

 3. -24%
  Boty Garmont Dragontail G-Dry - octane/red

  wish list

 4. -24%
  Turistické boty Garmont Groove G-Dry - octane

  wish list

 5. -28%
  Trekové boty Garmont Nebraska GTX - dark brown

  wish list

 6. -28%
  Trekové boty Garmont Vetta Tech GTX - red/orange

  wish list

 7. -28%
  Nástupové boty Garmont Dragontail - green

  wish list

 8. -28%
  Nástupové boty Garmont Dragontail - black

  wish list

 9. -28%
  Boty Garmont Dragontail G-Dry - dark grey

  wish list

 10. -29%
  Horolezecké boty Garmont Pinnacle GTX - black

  wish list

 11. -22%
  Horolezecké boty Garmont G-Radikal GTX - orange/red

  wish list

 12. -28%
  Trekové boty Garmont Vetta GTX - dark grey/orange

  wish list

 13. -26%
  Nástupové boty Garmont Dragontail LT - black/orange

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

30 položek

na stránce

Pánská horská, turistická a pohorská obuv - do všech podmínek

Mimořádně široká nabídka pánské horské obuvi zahrnuje rozmanité modely, které fungují v extrémně odlišných podmínkách. Na jedné straně nabízíme široký výběr profesionálních horských bot, které jsou navrženy tak, aby odolaly i těm nejextrémnějším povětrnostním podmínkám a nepříznivému prostředí. Pánské horolezecké boty jsou nezbytné pro nejvyšší nadmořské výšky. Outdoorová a turistická obuv vám naopak umožní překonat mnoho kilometrů tras v náročných podmínkách. Na druhé straně máme modely, které jsou ideální pro každodenní použití ve městě, ale jejich design přímo navazuje na horský charakter výrobce. Ať už hledáte jakýkoli druh obuvi, výběrem horských značek si můžete být jisti nejvyšší kvalitou. Horská a outdoorová obuv je také mimořádně odolná a přilnavá v extrémních podmínkách. Naše nabídka zahrnuje modely pro všechna roční období a podmínky, které se vyskytují v nejdivočejších koutech naší zeměkoule.

Horská a turistická obuv dokonale přizpůsobená ročnímu období a podmínkám

Každá bota určená pro použití v horách je navržena s ohledem na specifické podmínky a použití. To umožňuje pečlivě dbát na detaily celé konstrukce. I ty nejmenší detaily rozhodují o výkonu a pohodlí při nošení na dlouhých kilometrech. Právě díky nejkvalitnějšímu materiálu a důrazu na detail je pánská značková turistická a horská obuv volbou všech milovníků hor, kteří hledají maximální spolehlivost.

Pánská celoroční trekingová a turistická obuv

Obvykle se jedná o boty vyššího střihu, které jsou ideální na stezky v proměnlivém počasí. Nabízejí vysoký komfort při překonávání kilometrů. Jejich pokročilá konstrukce zajišťuje vynikající stabilizaci a odpružení nohou při dlouhých pochodech. Celoroční obuv je obvykle vybavena membránou, která ještě účinněji chrání nohy před vodou. Díky tomu je obuv velmi vhodná po většinu roku. Účinně chrání před jarními a podzimními dešti a s vhodnými ponožkami je lze používat i v zimě při mírných teplotách. Modely z této skupiny jsou nejuniverzálnější volbou pro každého turistu, a proto se těší největší oblibě.

Pánská zimní obuv - do hor a na cesty

Pánské zimní boty jsou velmi rozmanitou skupinou obuvi. Pro nejzkušenější uživatele jsou určeny horské boty pro použití v nejvyšších nadmořských výškách. Jedná se o konstrukce pro použití v extrémních podmínkách a chladu, kompatibilní s automatickými mačkami. Tyto typy modelů si vybírají pouze horolezci a himálajští lezci. Zcela na opačné straně stojí pánské zimní boty určené pro turistické použití. Jedná se o modely navržené tak, aby poskytovaly maximální ochranu před chladem. Jsou ideální na zasněžené cesty, při odpočinku po lyžování nebo když do města dorazí zima. Izolace, které se v nich používají, dokonale izolují od venkovního chladu. Vysoký střih a nepromokavé materiály použité na svršku účinně zabraňují vniknutí sněhu a vody dovnitř bot.

Pánská letní turistická obuv

Turistické polobotky jsou nejlepší volbou pro turistiku v teplejší části roku. Zajišťují dostatečnou přilnavost na nerovných cestách a lepší větrání. Lehký svršek s textilními panely umožňuje vysokou prodyšnost. Díky tomu jsou vaše nohy účinně odvětrávány i v tom nejteplejším počasí. Polobotky jsou ideální volbou, kdykoli se pohybujeme bez zavazadel nebo s malým batohem. V nejteplejším počasí zajistí nejúčinnější ventilaci sportovní turistické sandály a žabky. Ideální obuv na letní dovolenou a kempování.

Pánskou obuv do hor si můžete vybrat také v závislosti na provozované aktivitě

Každá horská činnost má svá specifika. Použitá pánská obuv by pro ni měla být řádně připravena, aby byly zajištěny optimální vlastnosti. Proto přední výrobci nabízejí různé modely, které se nejlépe hodí do konkrétního terénu. Lehká turistická obuv vypadá úplně jinak než těžká vysokohorská obuv, která je navržena tak, aby chránila před ztrátou tepla a zraněním ve výšce několika tisíc metrů nad mořem. Ať už jsou vaše potřeby jakékoli, můžete si být jisti, že máme modely vhodné pro téměř všechny aktivity.

Mužská obuv do vysokých hor

Nejvyspělejšími modely jsou bezpochyby vysokohorské boty. Jsou připraveni na nejnáročnější podmínky, a to jak na počasí, tak na terén. Jsou nezbytnou součástí vybavení v himálajském a horolezeckém sportu. Vysoká tuhost konstrukce se skvěle hodí k automatickým horským mačkám. Kromě toho celek dobře funguje na strmých svazích. Boty tohoto typu musí být dokonale chráněny proti ztrátě tepla i proti náhodnému poškození. Silné svršky s četnými výztuhami snadno přežijí střet s ostrými kameny nebo ledem.

Pánská trekingová a turistická obuv

Trekingová obuv poskytuje optimální kombinaci opory, která je nezbytná při pohybu s batohem, a pohodlí, které vám umožní překonat v terénu mnoho kilometrů. Obvykle se jedná o nejpohodlnější modely v nabídce jednotlivých výrobců, které jsou skvělé po celý den - od úsvitu do soumraku. Trekingová obuv určená pro nejzkušenější turisty má obvykle pevnou koženou konstrukci, která vydrží mnoho sezón na horských stezkách. Velmi oblíbené jsou také o něco lehčí turistické boty Odvede skvělou práci při kratších túrách i při vyšších teplotách. Nabízí lepší větrání a je rozhodně lehčí. Výraznou skupinou bot kombinujících vysokohorské a trekové vlastnosti jsou turistické boty. Jedná se o modely určené pro technicky náročné horské silnice. Na jedné straně se vyznačují robustní konstrukcí přizpůsobenou skalnatému terénu, na straně druhé jsou rozhodně lehčí než vysokohorské boty.

Pánská lezecká obuv

Specializovaná pánská lezecká obuv je nezbytnou součástí vybavení každého lezce. Výrazný design umožňuje efektivní využití i malých schodů. Pánská lezecká obuv dokonale padne na nohu a zaručuje dokonalý cit pro skálu. Použití speciálních gumových směsí zvyšuje tření a způsobuje, že se bota téměř "přilepí" ke stěně. Povrchová úprava obuvi gumovými panely umožňuje její zavěšení a podepření v nejrůznějších polohách. Mezi lezeckými botami najdete modely pro začátečníky i zkušené lezce, kteří se pouštějí do těch nejtěžších lezeckých cest.

Běžecké boty na hory

Běžecké boty do hor jsou zcela samostatnou kategorií. Pánská trailová obuv je vyrobena speciálně pro trailový běh. Tyto lehké konstrukce nabízejí bezkonkurenční přilnavost v proměnlivém terénu a vynikající odpružení. Jsou vhodné pro závody i každodenní trénink.