top

Pánská obuv

Pánská turistická a cestovní obuv na jednodušší trasy i náročnější trasy. Vhodně zvolená horská a trekingová obuv zajistí vašim nohám maximální pohodlí i na těch nejdelších trasách.
Filtry (1)
Filtry
 1. Black Diamond
Zobrazení Mřížka Seznam

26 výrobky

na stránce
 1. -20%
  Boty nástupové Black Diamond Mission XP LTHR - olive

  wish list

 2. -15%
  Boty outdoorové Black Diamond Prime - granite

  wish list

 3. -15%
  Boty Black Diamond Prime - amber/carbon

  wish list

 4. -15%
  Boty Black Diamond Tag LT - alloy/ultra blue

  wish list

 5. -15%
  Boty outdoorové Black Diamond Session Suede - walnut

  wish list

 6. -29%
  Nesmeky Black Diamond Access Spike Traction Device

  wish list

 7. -35%
  Boty Black Diamond Technician Shoes - black

  wish list

 8. -15%
  Boty Black Diamond Mission LT - nickel/u.blue

  wish list

 9. -15%
  Boty Black Diamond Mission LT - e.blue/amber

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

26 výrobky

na stránce
Vymazat

Pánská horolezecká, turistická a treková obuv - do všech podmínek

Mimořádně široká nabídka pánské horolezecké obuvi zahrnuje rozmanité modely, které fungují v extrémně odlišných podmínkách. Na jedné straně nabízíme široký výběr profesionálních horolezeckých bot, které jsou navrženy tak, aby odolaly i těm nejextrémnějším povětrnostním podmínkám a nepříznivému prostředí. Pánské horolezecké boty jsou nezbytné pro nejvyšší nadmořské výšky. Outdoorová a turistická obuv vám naopak umožní překonat mnoho kilometrů tras v náročných podmínkách. Na druhé straně máme modely, které jsou ideální pro každodenní použití ve městě, ale jejich design přímo navazuje na horský charakter výrobce. Bez ohledu na to, jakou obuv hledáte, při výběru produktů horských značek si můžete být jisti nejvyšší kvalitou zpracování. Pohorky a outdoorové boty jsou také mimořádně odolné a přilnavé v extrémních podmínkách. Naše nabídka zahrnuje modely pro všechna roční období a podmínky, které se vyskytují v nejdivočejších koutech naší zeměkoule.

Pohorky a turistická obuv dokonale přizpůsobená ročnímu období a podmínkám

Každá bota určená pro použití v horách je navržena s ohledem na specifické podmínky a použití. To umožňuje pečlivě dbát na detaily celé konstrukce. I ty nejmenší detaily rozhodují o výkonu a pohodlí při nošení na dlouhých kilometrech. Právě díky nejkvalitnějšímu materiálu a důrazu na detail jsou pánské značkové turistické boty a pohorky volbou všech milovníků hor, kteří hledají maximální spolehlivost.

Pánská celoroční trekingová a turistická obuv

Obvykle se jedná o vyšší boty, které jsou ideální na horské stezky v proměnlivém počasí. Nabízejí vysoký komfort při překonávání kilometrů. Jejich pokročilá konstrukce zajišťuje vynikající stabilizaci a tlumení nohou při dlouhých pochodech. Celoroční obuv je obvykle vybavena membránou, která ještě účinněji chrání nohy před vodou. Díky tomu jsou boty velmi vhodné po většinu roku. Účinně chrání před jarními a podzimními dešti a s vhodnými ponožkami je lze používat i v zimě při mírných teplotách. Modely z této skupiny jsou nejuniverzálnější volbou pro každého turistu, a proto se těší největší oblibě.

Pánská zimní obuv - do hor a na cesty

Pánské zimní boty jsou velmi různorodou skupinou obuvi. Pro nejzkušenější uživatele jsou určeny horolezecké boty pro použití v nejvyšších nadmořských výškách. Jedná se o konstrukce pro použití v extrémních podmínkách a chladu, kompatibilní s automatickými mačkami. Tyto typy modelů si vybírají pouze horolezci a himálajští lezci. Zcela na opačné straně stojí pánské zimní boty určené pro turistické použití. Jedná se o modely navržené tak, aby poskytovaly maximální ochranu před chladem. Jsou ideální na zasněžené cesty, při odpočinku po lyžování nebo když do města dorazí zima. Izolační vrstvy, které se v nich používají, dokonale izolují od venkovního chladu. Vysoký střih a nepromokavé materiály použité na svršku účinně zabraňují vniknutí sněhu a vody dovnitř bot.

Pánská letní turistická obuv

Turistické polobotky jsou nejlepší volbou pro turistiku v teplejší části roku. Zajišťují dostatečnou přilnavost na nerovných cestách a lepší větrání. Lehký svršek s textilními panely umožňuje vysokou prodyšnost. Díky tomu jsou vaše nohy účinně odvětrávány i v tom nejteplejším počasí. Polobotky jsou ideální volbou, kdykoli se pohybujeme bez zavazadel nebo s malým batohem. V nejteplejším počasí zajistí nejúčinnější ventilaci sportovní turistické sandály a žabky. Ideální obuv na letní dovolenou a kempování.

Pánskou obuv do hor si můžete vybrat také v závislosti na provozované aktivitě

Každá horská činnost má svá specifika. Použitá pánská obuv by pro ni měla být řádně připravena, aby byly zajištěny optimální vlastnosti. Proto přední výrobci nabízejí různé modely, které se nejlépe hodí do konkrétního terénu. Lehká turistická obuv vypadá úplně jinak než těžké horolezecké boty, která jsou navrženy tak, aby chránily před ztrátou tepla a zraněním ve výšce několika tisíc metrů nad mořem. Ať už jsou vaše potřeby jakékoli, můžete si být jisti, že máme modely vhodné pro téměř všechny aktivity.

Pánská obuv do vysokých hor

Nejvyspělejšími modely jsou bezpochyby horolezecké boty. Jsou připraveny na nejnáročnější podmínky, a to jak na počasí, tak na terén. Jsou nezbytnou součástí vybavení pro vysokohorskou turistiku a horolezectví. Vysoká tuhost konstrukce se skvěle hodí k automatickým horským mačkám. Kromě toho celek dobře funguje na strmých svazích. Boty tohoto typu musejí být dokonale chráněny proti ztrátě tepla i proti náhodnému poškození. Silné svršky s četnými výztuhami snadno přežijí střet s ostrými kameny nebo ledem.

Pánská trekingová a turistická obuv

Trekové boty poskytují optimální kombinaci opory, která je nezbytná při pohybu s batohem, a pohodlí, které vám umožní překonat v terénu mnoho kilometrů. Obvykle se jedná o nejpohodlnější modely v nabídce jednotlivých výrobců, které jsou skvělé po celý den - od úsvitu do soumraku. Trekingová obuv určená pro nejzkušenější turisty má obvykle pevnou koženou konstrukci, která vydrží mnoho sezón na horských stezkách. Velmi oblíbené jsou také o něco lehčí hikingové boty. Odvedou skvělou práci při kratších túrách i při vyšších teplotách. Nabízejí lepší větrání a jsou rozhodně lehčí. Charakteristickou skupinou bot kombinujících horolezecké a trekové vlastnosti jsou nástupové boty. Jedná se o modely určené pro technicky náročné horské trasy. Na jedné straně se vyznačují robustní konstrukcí přizpůsobenou skalnatému terénu, na straně druhé jsou rozhodně lehčí než horolezecké boty.

Pánská lezecká obuv

Specializované pánské lezečky jsou nezbytnou součástí vybavení každého lezce. Výrazný design umožňuje efektivní využití i malých stupů. Pánské lezečky dokonale padnou na nohu a zaručují dokonalou citlivost. Použití speciálních gumových směsí zvyšuje tření a způsobuje, že se bota téměř "přilepí" ke stěně. Povrchová úprava obuvi gumovými panely umožňuje její hákování a podepření v nejrůznějších polohách. Mezi lezeckými botami najdete modely pro začátečníky i zkušené lezce, kteří se pouštějí do těch nejtěžších lezeckých cest.

Běžecké boty na hory

Běžecké boty na hory jsou zcela samostatnou kategorií. Pánské trailové boty jsou vyrobeny speciálně pro trailový běh. Tyto lehké konstrukce nabízejí bezkonkurenční přilnavost v proměnlivém terénu a vynikající tlumení. Jsou vhodné pro závody i každodenní trénink.